The new auction will start soon

Auction 108. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19591

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym nr 13 i nadrukiem typ 13, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp112II
100 PLN
SOLD
19592

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
40 PLN
19593

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

Fi.Cp117
30 PLN
SOLD
19594

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
SOLD
19595

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
40 PLN
SOLD
19596

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
19597

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
19598

1949 wydanie prowizoryczne, karty 101 z nadrukiem typu 3 - komplet czterech ilustracji, czyste; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117a-d
200 PLN
SOLD
19599

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117d
40 PLN
SOLD
19600

1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie, gwarancja.

Fi.Cp 118
650 PLN
19601

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp118
750 PLN
19602

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
19603

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
19604

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 28.2.50 z Nowego Targu do miejscowości Krzywcza nad Sanem.

Fi.Cp119
30 PLN
19605

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
19606

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
19607

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
19608

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
19609

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
19610

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
19611

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7.

Fi.Cp120
500 PLN
19612

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z bardzo rzadko spotykanym nadrukiem podwójnym, nadruki typ 8 przesunięte względem siebie w poziomie o około 1,5 mm, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp120Np
1 500 PLN
SOLD
19613

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Zygmunt Krasiński) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie stemplem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
50 PLN
19614

1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121I
60 PLN
19615

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracja nr 14 i nadrukiem typ 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
SOLD
19616

1950 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą III-49, hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 18.

Fi.Ck12I
35 PLN
SOLD
19617

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
19618

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
90 PLN
SOLD
19619

1950 walka o pokój, całostka.

Fi.Cp123
30 PLN
19620

1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr na odbudowę Warszawy) i wysłana 26-1 1952 z Krynicy do Krakowa.

Fi.Cp124
40 PLN
19621

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
19622

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
19623

1950 całostka z hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp124
30 PLN
19624

1950 całostka z hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp124
30 PLN
SOLD
19625

1950 całostka z hasłem propagandowym 20a.

Fi.Cp124
30 PLN
SOLD
19626

1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp125
20 PLN
19627

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
10 PLN
19628

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych) z sygnaturami XI.51 - dopłata 200%, na karcie Cp128 na odwrocie dwa delikatne ślady po podlepkach (Fi. 276,-).

Fi.Cp125-30
200 PLN
19629

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
19630

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
20 PLN