Auction 108. Postal stationery

19831

Fi.Cp393MK
120 PLN
19832

1968 latarnia morska w Rozewiu, całostka z przesuniętym w górę drukiem barwy jasnoniebieskiej.

Fi.Cp393MK
200 PLN
19833

1969 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck47
25 PLN
19834

Fi.Ck47 B2
150 PLN
19835

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
19836

1969 40-lecie PLL "Lot", koperta bez druku barwy granatowej - brak nominału oraz elementów samolotu, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Ck47B1
400 PLN
19837

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-).

Fi.Ck49-52, Cp427-66
70 PLN
19838

1970 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą I.71.

Fi.Ck50
10 PLN
19839

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
50 PLN
19840

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.72.

Fi.Ck51
50 PLN
19841

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.71.

Fi.Ck51
50 PLN
19842

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.71.

Fi.Ck51
50 PLN
19843

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą X.70.

Fi.Ck51
50 PLN
19844

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VII.71.

Fi.Ck51
50 PLN
19845

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
19846

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
19847

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
120 PLN
19848

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00610, koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
19849

1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki.

Fi.Cp492 MK
600 PLN
19850

1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z niespasowanym drukiem barw, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp501MK
30 PLN
19851

Fi.Cp502MK
30 PLN
19852

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.127,50).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
19853

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z przesuniętym drukiem w dół - cześć druku z awersu koperty widoczna na froncie koperty.

Fi.Ck56MK
80 PLN
19854

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
19855

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą XII. 74.

Fi.Ck59
50 PLN
19856

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX. 74.

Fi.Ck59
50 PLN
19857

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX.74.

Fi.Ck59
40 PLN
19858

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
19859

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp599I
35 PLN
19860

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
19861

Fi.Cp629I
40 PLN
19862

Fi.Cp635II
40 PLN
19863

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, całostka z dodatkowym 5-wierszowym napisem.

Fi.Cp635II
55 PLN
19864

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
19865

Fi.Cp650I
20 PLN
19866

Fi.Cp650I
30 PLN
19867

Fi.Ck62
50 PLN
19868

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 78.

Fi.Ck62
50 PLN
19869

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą III kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
19870

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77.

Fi.Ck62
50 PLN