Auction 108. Postal stationery

19791

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
50 PLN
19792

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
50 PLN
19793

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.72.

Fi.Cp233
50 PLN
19794

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.71.

Fi.Cp233
50 PLN
19795

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.71.

Fi.Cp233
50 PLN
19796

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą X.70.

Fi.Cp233
50 PLN
19797

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.70.

Fi.Cp233
50 PLN
19798

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.70.

Fi.Cp233
50 PLN
19799

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.70.

Fi.Cp233
50 PLN
19800

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XI.69.

Fi.Cp233
50 PLN
19801

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.69.

Fi.Cp233
50 PLN
19802

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.69.

Fi.Cp233
50 PLN
19803

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.69.

Fi.Cp233
50 PLN
19804

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.68.

Fi.Cp233
50 PLN
19805

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.68.

Fi.Cp233
50 PLN
19806

Fi.Cp240 MK
100 PLN
19807

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.226.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
110 PLN
19808

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
19809

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
15 PLN
19810

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
19811

Fi.Cp248-55 + 251I
60 PLN
19812

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN
19813

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
19814

Fi.Cp265
10 PLN
19815

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-).

Fi.Cp283-91
50 PLN
19816

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
19817

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą XII.66.

Fi.Ck43
50 PLN
19818

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.67.

Fi.Ck43
60 PLN
19819

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.67.

Fi.Ck43
70 PLN
19820

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.68.

Fi.Ck43
60 PLN
19821

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VIII.68.

Fi.Ck43
60 PLN
19822

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.69.

Fi.Ck43
70 PLN
19823

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.69.

Fi.Ck43
60 PLN
19824

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą IX.69.

Fi.Ck43
60 PLN
19825

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.70.

Fi.Ck43
60 PLN
19826

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.259,50).

Fi.Ck43-46, Cp315-64
140 PLN
19827

1967 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą III.67.

Fi.Ck45
20 PLN
19828

1967 15-lecie FSC w Lublinie, całostka bez druku barw szarej i brunatnej.

Fi.Cp361MK
500 PLN
19829

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
75 PLN
19830

Fi.Cp380MK
500 PLN