19751 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
19752 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
19753 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN SOLD | |
19754 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN SOLD | |
19755 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
19756 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN SOLD | |
19757 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
19758 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
19759 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN SOLD | |
19760 |
| 220 PLN | |
19761 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-). | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 750 PLN | |
19762 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN | |
19763 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN | |
19764 |
1961 koperta z sygnaturą X.60. | Fi.Ck33 |
| 10 PLN | |
19765 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą I.62. | Fi.Ck33 |
| 40 PLN | |
19766 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą XII.60. | Fi.Ck33 |
| 50 PLN SOLD | |
19767 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62. | Fi.Ck33 |
| 40 PLN | |
19768 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61. | Fi.Ck33 |
| 50 PLN SOLD | |
19769 |
| 30 PLN | |
19770 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 440 PLN | |
19771 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205as |
| 20 PLN | |
19772 |
1961 1000-lecie państwa Polskiego, całostka z błędem "chmurka w lewym górnym rogu", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.Cp205c B1 |
| 50 PLN | |
19773 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu, gwarancja. | Fi.Cp205cs |
| 20 PLN | |
19774 |
1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza. | Fi.Cp206-7 |
| 10 PLN | |
19775 |
| 250 PLN | |
19776 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210a |
| 30 PLN | |
19777 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210a |
| 30 PLN | |
19778 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu. | Fi.Cp210b |
| 30 PLN | |
19779 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210b |
| 30 PLN | |
19780 |
| 30 PLN | |
19781 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210c |
| 30 PLN | |
19782 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu. | Fi.Cp210c |
| 30 PLN | |
19783 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-). | Fi.Cp219-20 |
| 30 PLN | |
19784 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-). | Fi.Cp223I-III |
| 40 PLN | |
19785 |
1963 karty pocztowe czyste, rocznik - 47 sztuk, w tym: Cp232, Cp232I, Cp233, 8xCp233I, Cp233Ia, 4xCp233II, 5xCp239, 5xCp240 (Fi.469.-). | Fi.Cp224-42 |
| 280 PLN | |
19786 |
1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich. | Fi.Cp226 |
| 15 PLN | |
19787 |
1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, karta z dodatkowym napisem. | Fi.Cp232I |
| 20 PLN | |
19788 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |
19789 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN SOLD | |
19790 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64. | Fi.Cp233 |
| 50 PLN | |