Auction 108. Postal stationery

19751

Fi.Cp184
50 PLN
19752

Fi.Cp184
50 PLN
19753

Fi.Cp184
50 PLN
19754

Fi.Cp184
50 PLN
19755

Fi.Cp184
50 PLN
19756

Fi.Cp185
50 PLN
19757

Fi.Cp185
50 PLN
19758

Fi.Cp185
50 PLN
19759

Fi.Cp185
50 PLN
19760

Fi.Cp188-204
220 PLN
19761

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart w tym obie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-).

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
750 PLN
19762

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
19763

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
19764

1961 koperta z sygnaturą X.60.

Fi.Ck33
10 PLN
19765

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą I.62.

Fi.Ck33
40 PLN
19766

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą XII.60.

Fi.Ck33
50 PLN
19767

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62.

Fi.Ck33
40 PLN
19768

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61.

Fi.Ck33
50 PLN
19769

Fi.Ck34-35
30 PLN
19770

Fi.Cp205
440 PLN
19771

Fi.Cp205as
20 PLN
19772

1961 1000-lecie państwa Polskiego, całostka z błędem "chmurka w lewym górnym rogu", gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.Cp205c B1
50 PLN
19773

Fi.Cp205cs
20 PLN
19774

1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza.

Fi.Cp206-7
10 PLN
19775

Fi.Cp210
250 PLN
19776

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
19777

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
19778

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu.

Fi.Cp210b
30 PLN
19779

Fi.Cp210b
30 PLN
19780

Fi.Cp210b, c
30 PLN
19781

Fi.Cp210c
30 PLN
19782

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu.

Fi.Cp210c
30 PLN
19783

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

Fi.Cp219-20
30 PLN
19784

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.54.-).

Fi.Cp223I-III
40 PLN
19785

Fi.Cp224-42
280 PLN
19786

1963 100-lecie podpisania Konwencji Genewskich.

Fi.Cp226
15 PLN
19787

Fi.Cp232I
20 PLN
19788

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
50 PLN
19789

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

Fi.Cp233
50 PLN
19790

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

Fi.Cp233
50 PLN