Auction 108. Postal stationery

19871

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77 z błędem "brak pierwszej cyfry 0 w sygnaturze".

Fi.Ck62B5
100 PLN
19872

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 79 z błędem "uszkodzone X w sygnaturze".

Fi.Ck62B6
100 PLN
19873

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z podwójnym drukiem barwy szarej - sygnatura, nominał koperty, orzeł w znaku opłaty, linie adresowe na froncie i tyle koperty, koperta z sygnaturą XII 76, nie katalogowane.

Fi.Ck62MK
500 PLN
19874

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
19875

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura (VI-78).

Fi.Cp668
40 PLN
19876

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
19877

Fi.Cp710I
50 PLN
19878

Fi.Cp710I
40 PLN
19879

1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z sygnaturą V.79 i dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp715II
100 PLN
19880

1978 Międzynarodowy Rok Dziecka 1979, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej.

Fi.Cp715II
80 PLN
19881

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
19882

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
19883

1979 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą 1979.

Fi.Ck65
10 PLN
19884

1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy.

Fi.Cp740I
80 PLN
19885

1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji sesji naukowej PZF.

Fi.Cp740II
60 PLN
19886

1979 całostka z dodrukiem za zgodą Ministerstwa Łączności z okazji odsłonięcia pomnika Janusza Kusocińskiego.

Fi.Cp741
50 PLN
19887

1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981.

Fi.Ck64
25 PLN
19888

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
19889

1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1982.

Fi.Ck64I
20 PLN
19890

Fi.Cp753I
40 PLN
19891

Fi.Cp753I
40 PLN
19892

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet z dodrukowanym wewnątrz zaproszeniem na wystawę, kasownik okolicznościowy wystawy.

Fi.Cp753K
40 PLN
19893

Fi.Cp753K
40 PLN
19894

1980 35. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau, całostka z dodatkowym nadrukiem.

Fi.Cp754I
150 PLN
19895

1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF.

Fi.Cp755Is
900 PLN
19896

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
19897

1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem.

Fi.Cp764
30 PLN
19898

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp780I
35 PLN
19899

1981 1000-lecie Kłodzka, całostka z nadrukiem z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej.

Fi.Cp783I
70 PLN
19900

1982 koperta lotnicza, rzadka odmiana "cena 4.00" z obiegu pocztowego.

Fi.Ck65I, 2393II, 2613
50 PLN
19901

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
19902

Fi.Ck70
200 PLN
19903

1982 koperta na przesyłki lotnicze.

Fi.Ck71
10 PLN
19904

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek.

Fi.Cp762B
35 PLN
19905

Fi.Cp807, 807I, 807II
240 PLN
19906

1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO.

Fi.Ck69
30 PLN
19907

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
19908

1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji !? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Ck74 B3
500 PLN
19909

1983 druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, koperta z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck74MK
180 PLN
19910

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp819
20 PLN