The new auction will start soon

Auction 108. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19711

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
19712

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
19713

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
19714

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
19715

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
19716

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
19717

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
19718

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW" zadrukowanym czarną belką.

Fi.Cp178b
100 PLN
SOLD
19719

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp179
50 PLN
SOLD
19720

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp179
50 PLN
19721

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp179
50 PLN
SOLD
19722

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp179
50 PLN
19723

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp179
50 PLN
SOLD
19724

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp179
50 PLN
19725

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp179
60 PLN
SOLD
19726

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
19727

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp180
50 PLN
19728

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp180
50 PLN
19729

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp180
50 PLN
19730

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp180
50 PLN
19731

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp180
50 PLN
SOLD
19732

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp181
50 PLN
SOLD
19733

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp181
50 PLN
SOLD
19734

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp181
50 PLN
SOLD
19735

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp181
50 PLN
SOLD
19736

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp181
50 PLN
SOLD
19737

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19738

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19739

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19740

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19741

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19742

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp182
50 PLN
19743

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp182
50 PLN
SOLD
19744

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp182
50 PLN
19745

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp183
50 PLN
SOLD
19746

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp183
50 PLN
19747

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp183
50 PLN
19748

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62.

Fi.Cp184
50 PLN
SOLD
19749

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp184
50 PLN
SOLD
19750

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp184
50 PLN