The auction will start on 20.09.2024

Auction 108. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19631

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
19632

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
20 PLN
19633

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
19634

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
19635

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
19636

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
19637

1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
19638

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
19639

1951 Propaganda PKO, na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Cp130
15 PLN
19640

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
19641

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
19642

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
150 PLN
19643

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G.

Fi.Ck13
30 PLN
19644

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck13
25 PLN
19645

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-).

Fi.Ck14a
220 PLN
19646

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
19647

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
19648

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
19649

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
50 PLN
19650

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
SOLD
19651

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie.

Fi.Cp134
30 PLN
19652

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe G; wysłana 14.-2.55 z Krakowa do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
60 PLN
19653

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe C; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek).

Fi.Ck16I
60 PLN
19654

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

Fi.Ck16I
500 PLN
19655

1953 koperta z nadrukiem fioletowego stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, NADAWCA i trzy linie adresowe, hasło propagandowe H; wysłana 11.-5.55 z miejscowości Dobra k.LIMANOWEJ do Zakopanego; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
60 PLN
19656

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym C, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
19657

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
19658

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
19659

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16a
30 PLN
SOLD
19660

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16a
30 PLN
19661

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16a
30 PLN
19662

1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym H, stempelek gumowy typ 5, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18IIa
80 PLN
19663

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
300 PLN
19664

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
19665

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
19666

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
SOLD
19667

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
19668

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
19669

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
19670

1953 elektrownia w Jaworznie, całostka z hasłem propagandowym F, klapa zaokrąglona, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18a
80 PLN