Auction 108. Postal stationery

19471

Fi.Cp68
2 500 PLN
19472

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
90 PLN
19473

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków, z obiegu pocztowego z Złakowa Kościelnego do Warszawy, pionowe złamanie.

Fi.Cp68
90 PLN
19474

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp68
150 PLN
19475

1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1935.

Fi.Cp71
150 PLN
19476

1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp71
160 PLN
19477

1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe.

Fi.Ck8
80 PLN
19478

1937 koperta na przesyłki lotnicze.

Fi.Ck9
50 PLN
19479

Fi.Ck9
30 PLN
19480

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp74
160 PLN
19481

Fi.Cp74B
25 PLN
19482

1937 całostka - część na odpowiedź wysłana z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp74B
40 PLN
19483

1937 całostka cześć na odpowiedź wysłana z Nowego Sącza do Nowego targu.

Fi.Cp74B
40 PLN
19484

Fi.Cp76
120 PLN
19485

Fi.Cp76
120 PLN
19486

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port.

Fi.Cp76
120 PLN
19487

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, wysłana 27.VII.38 z Lublina do Otwocka; dobry stan zachowania.

Fi.Cp76
30 PLN
19488

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
19489

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
19490

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp76
120 PLN
19491

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp76
120 PLN
19492

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego ze Świdnika koło Lublina

Fi.Cp76
40 PLN
19493

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp76
40 PLN
19494

Fi.Cp77
250 PLN
19495

Fi.Ck10
50 PLN
19496

Fi.Cp77, 284
150 PLN
19497

Fi.Cp78II2
20 PLN
19498

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą drugiego nakładu VI-1938.

Fi.Cp79
50 PLN
19499

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp80
20 PLN
19500

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
19501

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
19502

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
19503

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik.

Fi.Cp80
10 PLN
19504

Fi.Cp80
15 PLN
19505

Fi.Cp81
20 PLN
19506

Fi.Cp81
20 PLN
19507

1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
19508

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
15 PLN
19509

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
40 PLN
19510

Fi.Cp83
50 PLN