19471 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
19472 |
| 90 PLN | |
19473 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków, z obiegu pocztowego z Złakowa Kościelnego do Warszawy, pionowe złamanie. | Fi.Cp68 |
| 90 PLN | |
19474 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp68 |
| 150 PLN | |
19475 |
1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1935. | Fi.Cp71 |
| 150 PLN SOLD | |
19476 |
1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp71 |
| 160 PLN | |
19477 |
1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe. | Fi.Ck8 |
| 80 PLN | |
19478 |
1937 koperta na przesyłki lotnicze. | Fi.Ck9 |
| 50 PLN | |
19479 |
| 30 PLN | |
19480 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp74 |
| 160 PLN | |
19481 |
| 25 PLN | |
19482 |
1937 całostka - część na odpowiedź wysłana z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
19483 |
1937 całostka cześć na odpowiedź wysłana z Nowego Sącza do Nowego targu. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
19484 |
| 120 PLN | |
19485 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów Fragment pałacu. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
19486 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
19487 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, wysłana 27.VII.38 z Lublina do Otwocka; dobry stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
19488 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN SOLD | |
19489 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN SOLD | |
19490 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
19491 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
19492 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego ze Świdnika koło Lublina | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
19493 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
19494 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza". | Fi.Cp77 |
| 250 PLN | |
19495 |
1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia. | Fi.Ck10 |
| 50 PLN | |
19496 |
1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie. | Fi.Cp77, 284 |
| 150 PLN | |
19497 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN SOLD | |
19498 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą drugiego nakładu VI-1938. | Fi.Cp79 |
| 50 PLN SOLD | |
19499 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
19500 |
| 15 PLN | |
19501 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
19502 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
19503 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN | |
19504 |
| 15 PLN | |
19505 |
| 20 PLN | |
19506 |
| 20 PLN | |
19507 |
| 20 PLN | |
19508 |
| 15 PLN SOLD | |
19509 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
19510 |
| 50 PLN | |