19911 |
1983 karty z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY. | Fi.Cp824 |
| 60 PLN | |
19912 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Krakowie "75 Lat Harcerstwa" w 1986 roku. | Fi.Cp826K |
| 40 PLN | |
19913 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej "60 lat Krakowa na antenie Polskiego Radia" w Krakowie w 1987 roku. | Fi.Cp826K |
| 30 PLN | |
19914 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej "Kraków 88". | Fi.Cp826K |
| 30 PLN | |
19915 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej "Kraków 86". | Fi.Cp826K |
| 30 PLN | |
19916 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji 35-lecia firmy Budostal w Krakowie z 1987 roku. | Fi.Cp826K |
| 40 PLN | |
19917 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej "Pierwszy krok - 1987" w Krakowie. | Fi.Cp826K |
| 30 PLN | |
19918 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, kartka wydrukowana z błędem - zamieniona kolejność godeł - Polska i Watykan (powinno być Watykan i Polska); ostemplowana okolicznościowo 17.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp830a |
| 120 PLN | |
19919 |
1983 Mistrzostwa Europy Juniorów w kajakarstwie, całostka bez ilustracji. | Fi.Cp840II |
| 300 PLN | |
19920 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych". | Fi.Cp857 |
| 20 PLN | |
19921 |
| 65 PLN | |
19922 |
1984 całostka z dodrukiem z okazji Krajowej Wystawy Filatelistycznej za zgodą Ministerstwa Łączności, o nakładzie 300 sztuk. | Fi.Cp859 |
| 50 PLN | |
19923 |
1984 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa filatelistyczna Warszawa'84 40 ROCZNICA WYZWOLENIA PRAGI", ostemplowana okolicznościowo 14.IX w Warszawie stosownym stemplem. | Fi.Cp879 |
| 30 PLN | |
19924 |
| 50 PLN | |
19925 |
1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą XI-85. | Fi.Ck80 |
| 40 PLN SOLD | |
19926 |
1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności. | Fi.Cp857 |
| 220 PLN | |
19927 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
19928 |
1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp928K |
| 80 PLN | |
19929 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
19930 |
1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe. | Fi.Cp959 |
| 120 PLN | |
19931 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |
19932 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 45 PLN | |
19933 |
1990 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck87 |
| 40 PLN | |
19934 |
1991 Atlas kataloński, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck90typ2 |
| 80 PLN SOLD | |
19935 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
19936 |
1993 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck92 |
| 50 PLN SOLD | |
19937 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN | |
19938 |
1994 poczet królów i książąt polskich, koperty w dwóch odmianach; z małą i dużą literą c w napisie "Cena".. | Fi.Ck96I, II |
| 40 PLN | |
19939 |
1994 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck97 |
| 50 PLN SOLD | |
19940 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN | |
19941 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN | |
19942 |
1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 IV nakład. | Fi.Co1110 |
| 150 PLN SOLD | |
19943 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50). | Fi.Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
19944 |
1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 V nakład. | Fi.Cp1110 |
| 150 PLN SOLD | |
19945 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN | |
19946 |
1997 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą XI.1997. | Fi.Cp1141 |
| 80 PLN SOLD | |
19947 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck83 |
| 40 PLN | |
19948 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck87 |
| 40 PLN | |
19949 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck104II |
| 40 PLN | |
19950 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu. | Fi.Ck105 |
| 50 PLN | |