Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11692 |
1949 całostka wydania przedrukowego z nadrukiem typ 14 w kolorze czerwonym i hasłem propagandowym 16c z obiegu pocztowego. | Fi.Cp121I |
| 60 PLN | |
11693 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Hugona Kołłątaja z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 250 PLN | |
11694 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
11695 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18, całostka na papierze grubym 0,21, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 150 PLN | |
11696 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 2, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 400 PLN | |
11697 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11698 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 22, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11699 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11700 |
| 100 PLN | |
11701 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11702 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11703 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 3, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11704 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 4, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11705 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 5, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11706 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 20, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11707 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 16, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11708 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 8, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11709 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11710 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11711 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 13, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11712 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11713 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11714 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 350 PLN | |
11715 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11716 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 15, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11717 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11718 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11719 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11720 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11721 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11722 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121I |
| 80 PLN | |
11723 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 3, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11724 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 5, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11725 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 22, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11726 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 100 PLN | |
11727 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 17, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121I |
| 90 PLN | |
11728 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 z ilustracją 22. | Fi.Cp121I |
| 70 PLN | |
11729 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); jak podaje podręcznik Polskie Znaki Pocztowe: "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 1 000 PLN | |
11730 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11731 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 6, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |