Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11691

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 13.

Fi.Cp121
60 PLN
11692

Fi.Cp121I
60 PLN
11693

Fi.Cp121I
250 PLN
11694

Fi.Cp121I
120 PLN
11695

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18, całostka na papierze grubym 0,21, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
150 PLN
11696

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 2, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
400 PLN
11697

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11698

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11699

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11700

Fi.Cp121I
100 PLN
11701

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11702

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11703

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 3, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11704

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 4, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11705

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 5, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11706

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 20, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11707

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 16, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11708

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 8, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11709

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11710

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11711

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 13, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11712

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11713

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11714

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
350 PLN
11715

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11716

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 15, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11717

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 17, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11718

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11719

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11720

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11721

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11722

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121I
80 PLN
11723

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 3, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11724

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 5, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11725

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 22, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11726

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
100 PLN
11727

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 17, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121I
90 PLN
11728

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 z ilustracją 22.

Fi.Cp121I
70 PLN
11729

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); jak podaje podręcznik Polskie Znaki Pocztowe: "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121II
1 000 PLN
11730

Fi.Cp121II
120 PLN