Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11852 |
1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55. | Fi.Cp138 |
| 20 PLN | |
11853 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży i Studentów w Warszawie. | Fi.Cp139-40 |
| 12 PLN | |
11854 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z opłaconą odpowiedzią z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp132 |
| 300 PLN | |
11855 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Warszawy, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp132B |
| 180 PLN | |
11856 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą V.58. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
11857 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp144 |
| 200 PLN | |
11858 |
1956 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem i stemplem okolicznościowym wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
11859 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN | |
11860 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN | |
11861 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN | |
11862 |
| 40 PLN | |
11863 |
1957 koperta lotnicza z sygnaturą I-1963. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
11864 |
1957 koperta lotnicza z błędem "brak linii poziomych przy sygnaturze". | Fi.Ck21B1 |
| 80 PLN | |
11865 |
| 80 PLN | |
11866 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
11867 |
| 140 PLN | |
11868 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
11869 |
| 60 PLN | |
11870 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
11871 |
| 500 PLN | |
11872 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
11873 |
| 20 PLN | |
11874 |
| 20 PLN | |
11875 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
11876 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
11877 |
| 200 PLN | |
11878 |
| 200 PLN | |
11879 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
11880 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
11881 |
| 80 PLN | |
11882 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
11883 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44. | Fi.Cp179b hp 29-44 |
| 100 PLN | |
11884 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
11885 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
11886 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185a |
| 10 PLN | |
11887 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN | |
11888 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN | |
11889 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW". | Fi.Cp191I |
| 400 PLN | |
11890 |
1961 koperta Panorama Kalisza, sygnatura X.60-1.500.00., wysłana 11.6.61 z Białegostoku do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck33 |
| 40 PLN | |
11891 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 480 PLN | |