Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11931

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00610, koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
120 PLN
11932

1971 Miasta i wsie - symbole patriotyzmu (Order Odrodzenia Polski I klasy), przesunięta barwa czerwona (w górę i w lewo); dla porównania dołączono kartę wydrukowaną prawidłowo; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp481 MK
80 PLN
11933

1971 Miasta i wsie - symbole patriotyzmu (Order Krzyża Grunwaldu II klasy), przesunięta barwa czarna (w górę i w prawo); dla porównania dołączono kartę wydrukowaną prawidłowo; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp483 MK
80 PLN
11934

1971 turystyka - Siedlce, całostka z niespasowanym drukiem kolorów widocznym na znaku opłaty, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp491MK
80 PLN
11935

1971 osiągnięcia urbanistyki polskiej, całostka z silnie przesuniętym w górę drukiem barwy zielonej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka poniżej, gwarancja i opis Wysocki.

Fi.Cp492 MK
500 PLN
11936

1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, karta z katalogowany błędem na znaku opłaty "przerwa w ramce pod P w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp502 B1
50 PLN
11937

1972 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.72.

Fi.Ck51
40 PLN
11938

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
11939

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą VIII.74.

Fi.Ck56
40 PLN
11940

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z sygnaturą I.73.

Fi.Ck56
40 PLN
11941

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
11942

Fi.Ck57MK
85 PLN
11943

1973 Międzynarodowy Młodzieżowy Maraton Filatelistyczny, całostka bez druku barwy szarej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp552MK
500 PLN
11944

1973 komplet 7 kart Rok Nauki Polskiej ostemplowanych 13.X kasownikiem okolicznościowym z okazji 200 rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej w pierwszym dniu obiegu całostek.

Fi.Cp588-94
40 PLN
11945

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
11946

Fi.Cp599, 599I
32 PLN
11947

Fi.Cp599I
40 PLN
11948

1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji w Igrzyskach Olimpijskich, karta z nadrukiem na rewersie "Z okazji Dni Olimpijczyka 74 ...", skasowana stemplem okolicznościowym.

Fi.Cp599I
50 PLN
11949

1974 wystawa filatelistyczna "Warszawa XXX", całostka z trzykrotnym drukiem barwy czarne; jednym prawidłowym i przesuniętym w barwie szarej i ledwie widocznym szczątkowym praktycznie bez farby, na odwrocie znaczek z kasownikiem, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp613MK
1 200 PLN
11950

1974 30-lecie SB i MO, kartka z odwróconym i przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp618MK
600 PLN
11951

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
100 PLN
11952

Fi.Cp629I
90 PLN
11953

Fi.Cp629I
40 PLN
11954

Fi.Cp635II
40 PLN
11955

Fi.Ck61
40 PLN
11956

1976 karty pocztowe czyste, rocznik - 14 sztuk (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
11957

Fi.Cp650I
20 PLN
11958

Fi.Cp650I
30 PLN
11959

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp650I
30 PLN
11960

Fi.Cp650I
40 PLN
11961

1976 Drzwi Płockie - ochrona zabytków, sygnatura VIII-76; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp658
40 PLN
11962

1977 koperta z sygnaturą XII 77.

Fi.Ck62
40 PLN
11963

1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979.

Fi.Ck62
50 PLN
11964

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
11965

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk.

Fi.Cp667
40 PLN
11966

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
11967

Fi.Cp667
30 PLN
11968

1977 karta z prywatnym dodrukiem - "XV LECIE KLUBU OLIMPIJCZYKA PZF 1962-1977".

Fi.Cp667
40 PLN
11969

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78.

Fi.Cp668
30 PLN
11970

Fi.Cp668
30 PLN