Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11492 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp95AIy |
| 60 PLN | |
11493 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
11494 |
1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu z nadrukiem firmowym na odwrocie. | Fi.Cp95IIA y, z |
| 120 PLN | |
11495 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
11496 |
1945 kartka beznominałowa ze stempelkiem opłaty pocztowej pobranej w gotówce. | |
| 120 PLN | |
11497 |
1945 zwrotny formularz kartkowy Polskiego Czerwonego Krzyża. | |
| 120 PLN | |
11498 |
1946 kartka z sygnaturą w układzie pionowym z Lublińca do Bytomia. | Fi.Cp95BI |
| 30 PLN | |
11499 |
1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 30 PLN | |
11500 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
11501 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 13. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
11502 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |
11503 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem. | Fi.Cp95AIIz |
| 70 PLN | |
11504 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem, usterka nominału. | Fi.Cp95AIy |
| 40 PLN | |
11505 |
1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem. | Fi.Cp95Ax |
| 35 PLN | |
11506 |
1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp96III |
| 40 PLN | |
11507 |
1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 13. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |
11508 |
1947 kartka wydania upamiętniającego ofiary obozu w Oświęcimiu z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp97 |
| 30 PLN | |
11509 |
| 80 PLN | |
11510 |
1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp97-8 |
| 60 PLN | |
11511 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.120.-). | Fi.Cp97-98 |
| 70 PLN | |
11512 |
| 80 PLN | |
11513 |
1947 Belweder. całostka z smugą z procesu drukowania. | Fi.Cp99 |
| 60 PLN | |
11514 |
1947 Belweder, całostka z ilustracją z ratuszem w Lesznie. | Fi.Cp99 |
| 30 PLN | |
11515 |
1947 Belweder, całostki ilustrowane. | Fi.Cp99-100 |
| 90 PLN | |
11516 |
1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka bez dodatkowego napisu. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
11517 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 35 PLN | |
11518 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
11519 |
1947 kartka z dodrukiem z okazji Kongresu PPS stemplowana kasownikiem okolicznościowy kongresu, na odwrocie nie wypisana. | Fi.Cp102II |
| 40 PLN | |
11520 |
1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 80 PLN | |
11521 |
1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS stemplowana kasownikiem okolicznościowym kongresu. | Fi.Cp102II |
| 70 PLN | |
11522 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 80 PLN | |
11523 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
11524 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
11525 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
11526 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
11527 |
1948 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 40 PLN | |
11528 |
1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
11529 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
11530 |
| 180 PLN | |
11531 |
| 150 PLN | |