Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11491

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem.

Fi.Cp95AIy
50 PLN
11492

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp95AIy
60 PLN
11493

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym.

Fi.Cp95AIz
60 PLN
11494

1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu z nadrukiem firmowym na odwrocie.

Fi.Cp95IIA y, z
120 PLN
11495

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
40 PLN
11496

1945 kartka beznominałowa ze stempelkiem opłaty pocztowej pobranej w gotówce.

120 PLN
11497

1945 zwrotny formularz kartkowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

120 PLN
11498

1946 kartka z sygnaturą w układzie pionowym z Lublińca do Bytomia.

Fi.Cp95BI
30 PLN
11499

1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
30 PLN
11500

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
11501

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 13.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
11502

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 11.

Fi.Cp96IIa
50 PLN
11503

1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem.

Fi.Cp95AIIz
70 PLN
11504

1947 Belweder, całostka z sygnaturą nonparelem, usterka nominału.

Fi.Cp95AIy
40 PLN
11505

Fi.Cp95Ax
35 PLN
11506

1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp96III
40 PLN
11507

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 13.

Fi.Cp96IIa
50 PLN
11508

1947 kartka wydania upamiętniającego ofiary obozu w Oświęcimiu z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp97
30 PLN
11509

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97-8
80 PLN
11510

1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp97-8
60 PLN
11511

Fi.Cp97-98
70 PLN
11512

Fi.Cp97-98
80 PLN
11513

1947 Belweder. całostka z smugą z procesu drukowania.

Fi.Cp99
60 PLN
11514

1947 Belweder, całostka z ilustracją z ratuszem w Lesznie.

Fi.Cp99
30 PLN
11515

1947 Belweder, całostki ilustrowane.

Fi.Cp99-100
90 PLN
11516

1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka bez dodatkowego napisu.

Fi.Cp102I
40 PLN
11517

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
35 PLN
11518

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku.

Fi.Cp102I
40 PLN
11519

1947 kartka z dodrukiem z okazji Kongresu PPS stemplowana kasownikiem okolicznościowy kongresu, na odwrocie nie wypisana.

Fi.Cp102II
40 PLN
11520

1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
80 PLN
11521

1947 Polacy walczący w wojnie domowej w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS stemplowana kasownikiem okolicznościowym kongresu.

Fi.Cp102II
70 PLN
11522

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
80 PLN
11523

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp107
80 PLN
11524

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1.

Fi.Cp107
80 PLN
11525

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp107
80 PLN
11526

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp107
80 PLN
11527

1948 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
40 PLN
11528

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
11529

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
150 PLN
11530

Fi.Cp105
180 PLN