Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11612 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
11613 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
11614 |
1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji. | Fi.Cp117 il.1-4 |
| 180 PLN | |
11615 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
11616 |
| 40 PLN | |
11617 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6 | Fi.Cp118 |
| 650 PLN | |
11618 |
| 30 PLN | |
11619 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
11620 |
| 25 PLN | |
11621 |
| 25 PLN | |
11622 |
| 40 PLN | |
11623 |
| 40 PLN | |
11624 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII48 na kartonie szarobiałym szorstkim z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 45 PLN | |
11625 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 45 PLN | |
11626 |
| 40 PLN | |
11627 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a. | Fi.Cp119Ia |
| 80 PLN | |
11628 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16a na kartonie szarobiałym szorstkim. | Fi.Cp119Ia |
| 70 PLN | |
11629 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp119Ib |
| 30 PLN | |
11630 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
11631 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
11632 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 80 PLN | |
11633 |
| 80 PLN | |
11634 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim. | Fi.Cp119Ib |
| 70 PLN | |
11635 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp119Ib |
| 70 PLN | |
11636 |
| 70 PLN | |
11637 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
11638 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
11639 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
11640 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
11641 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
11642 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostki na różnych odmianach kartonu z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 200 PLN | |
11643 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp120 |
| 500 PLN | |
11644 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 na kartonie szarobiały, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
11645 |
| 60 PLN | |
11646 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
11647 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
11648 |
| 55 PLN | |
11649 |
1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z najrzadszym typem nadruku typ 8A na dwóch odmianach kartonu x i y, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp120 Nd.8A |
| 1 500 PLN | |
11650 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
11651 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |