Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 117. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11611

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
11612

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
11613

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11.

Fi.Cp117
50 PLN
11614

1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji.

Fi.Cp117 il.1-4
180 PLN
11615

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
11616

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117c
40 PLN
11617

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6

Fi.Cp118
650 PLN
11618

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp119
30 PLN
11619

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
11620

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
11621

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
11622

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
11623

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
11624

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII48 na kartonie szarobiałym szorstkim z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
11625

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
11626

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic.

Fi.Cp119Ia
40 PLN
11627

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119Ia
80 PLN
11628

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16a na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ia
70 PLN
11629

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp119Ib
30 PLN
11630

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
11631

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
11632

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
80 PLN
11633

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
80 PLN
11634

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
11635

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
11636

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
11637

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
11638

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 8, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
11639

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
11640

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
11641

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
40 PLN
11642

1949 wydanie prowizoryczne, całostki na różnych odmianach kartonu z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
200 PLN
11643

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp120
500 PLN
11644

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 na kartonie szarobiały, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
11645

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 na kartonie szarobiały, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
60 PLN
11646

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
60 PLN
11647

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
11648

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
55 PLN
11649

1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z najrzadszym typem nadruku typ 8A na dwóch odmianach kartonu x i y, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp120 Nd.8A
1 500 PLN
11650

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
40 PLN