Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11772 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 4 w barwie czarnej. | Fi.Cp123 |
| 120 PLN | |
11773 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8. | Fi.Cp124 |
| 40 PLN | |
11774 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
11775 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
11776 |
1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
11777 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 9. | Fi.Cp124 |
| 120 PLN | |
11778 |
1951 groszy, całostka bez nadruku groszy wysłana z Jastarni do Łodzi. | Fi.Cp124, 550 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
11779 |
| 220 PLN | |
11780 |
| 20 PLN | |
11781 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
11782 |
| 20 PLN | |
11783 |
1951 VII rocznica powstania Polski Ludowej, całostka wysłana miejscowo 19.10 w Warszawie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
11784 |
| 160 PLN | |
11785 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14 |
| 220 PLN | |
11786 |
| 35 PLN | |
11787 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H, wysłana 13.9.55 z miejscowości Kruklanki do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14ya |
| 40 PLN | |
11788 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z IX walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 108 PLN SPRZEDANY | |
11789 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienie na dolnej krawędzi). | Fi.Ck15Ib |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
11790 |
1952 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.52. | Fi.Cp131 |
| 50 PLN | |
11791 |
1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 21c. | Fi.Cp135 |
| 40 PLN | |
11792 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN | |
11793 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D wysłana z Mszany Dolnej, klapa typ a. | Fi.Ck16 |
| 30 PLN | |
11794 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 100 PLN | |
11795 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe D "Światowy front pokoju ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a1 |
| 50 PLN | |
11796 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe F "Robotnicy i robotnice ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania (na froncie widoczne naturalne wtrącenie w papierze). | Fi.Ck16a1 |
| 40 PLN | |
11797 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe G "Niech żyje i krzepnie wieczna ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 50 PLN | |
11798 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe E "Każda tona węgla ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 40 PLN | |
11799 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe H "Przez podniesienie ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie, wewnątrz oryginalny papier listowy; dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 60 PLN | |
11800 |
1953 koperta"Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, z hasłem propagandowym G, zakończenia klap ostre, nietypowo wydrukowana na papierze białym szorstkim, dla porównania dodana gratis koperta "zwykła" (Fi.60.-), widać wyraźną różnicę w rysunku znaku opłaty; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i oznaczenie. | Fi.Ck18a |
| 400 PLN | |
11801 |
| 10 PLN | |
11802 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
11803 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 23. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
11804 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 21b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
11805 |
| 40 PLN | |
11806 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.53 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
11807 |
1953 budownictwo, całostka z sygnaturą VII.53. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
11808 |
| 50 PLN | |
11809 |
1953 Mikołaj Kopernik, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego z Góry Kalwarii, całostak typ II. | Fi.Cp137 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11810 |
1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem. | Fi.Cp137 |
| 50 PLN | |
11811 |
| 40 PLN | |