Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11811

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
40 PLN
11812

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.132B
20 PLN
11813

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze.

Fi.Ck19
100 PLN
11814

1954 koperta lotnicza z sygnaturą V-56 z błędem brak kreski ułamkowej w sygnaturze z obiegu pocztowego.

Fi.Ck19
40 PLN
11815

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp131
40 PLN
11816

Fi.Cp132A
40 PLN
11817

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
11818

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
20 PLN
11819

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132A
30 PLN
11820

Fi.Cp132B
50 PLN
11821

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
11822

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 12 z Rzeszowa, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
11823

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 9 z Olsztyna, hasło propagandowe 20, obieg Olsztyn, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
11824

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
11825

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 18b, obieg Gdańsk, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
11826

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 29, obieg Gdynia, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp132B
30 PLN
11827

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 6 z Krakowa, hasło propagandowe 20b, obieg Oświęcim, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp135
30 PLN
11828

Fi.Cp136
80 PLN
11829

Fi.Cp136
80 PLN
11830

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 18b.

Fi.Cp136
20 PLN
11831

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11832

Fi.Cp136
30 PLN
11833

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 18b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11834

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 16b z Warszawy, hasło propagandowe 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11835

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
11836

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
11837

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
60 PLN
11838

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 21c, obieg Solec nad Wisłą, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
11839

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19c z Warszawy, hasło propagandowe 23, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
20 PLN
11840

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Zielonej Góry, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
11841

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11842

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 8 z Łodzi, hasło propagandowe 18, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11843

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 13 z Katowic, hasło propagandowe 20b, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11844

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 17 z Wrocławia, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11845

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 1 z Białegostoku, hasło propagandowe 21c, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
11846

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 3 z Gdańska, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11847

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 4 z Kielc, hasło propagandowe 19, obieg Skarżysko-Kamienna, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
11848

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN
11849

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 15 z Warszawy, hasło propagandowe 19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
40 PLN
11850

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 2 z Bydgoszczy, hasło propagandowe 20, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp136
30 PLN