Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11412 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11413 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11414 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46, znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp86 |
| 1 000 PLN | |
11415 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 z obiegu pocztowego z Mrozów. | Fi.Cp86 |
| 70 PLN | |
11416 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
11417 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp86 WZÓR |
| 1 000 PLN | |
11418 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38. | Fi.Cp86 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
11419 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11420 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją 64 - Polski Czerwony Krzyż. | Fi.Cp87 |
| 800 PLN SPRZEDANY | |
11421 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2. | Fi.Cp87 |
| 180 PLN SPRZEDANY | |
11422 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11423 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11424 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11425 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp87 |
| 300 PLN | |
11426 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11427 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11428 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11429 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11430 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11431 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11432 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11433 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11434 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
11435 |
1939 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego z Sierszy koło Trzebini. | Fi.Cp69 |
| 120 PLN | |
11436 |
1939 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z Ciechanowa wysłana 4.IX.1939 | Fi.Cp80 |
| 100 PLN | |
11437 |
1939 kartka z Gniezna do Niemiec. | Fi.Cp84 |
| 65 PLN SPRZEDANY | |
11438 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego, brak treści na rewersie. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
11439 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 11 - Artyleria I Brygady L.P. w marszu - maj 1915; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
11440 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 5 - Komendant J.Piłsudski na inspekcji V Batalionu L.P. w okopach nad Nidą - marzec 1915; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
11441 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 9 - Przeprawa przez Nidę pod Borzykowem - lipiec 1915; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
11442 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 26 - Ułan nad grobem kolegi na Wołyniu - rok 1916; dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
11443 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 28 - Okopy ryglowe 6 p.p. L.P. pod Optową - czerwiec 1916; dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN | |
11444 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 31 - Komendant J.Piłsudski na ćwiczeniach P.O.W. w Zielonce pod Warszawą - rok 1917, wysłana 5.VIII z Jarosławia do Bielska; pierwsza karta pocztowa na świecie, na której pokazano psa; bardzo dobry stan zachowania; temat - PIES | Fi.Cp88 |
| 200 PLN | |
11445 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 7 - Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915, wysłana 6.VIII z Krakowa do Cieszyna, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "ZJAZD SIERPNIOWY 1914-6.VIII-1939 POLSKA NA SZLAKU JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO" Kraków 2, czytelna odbitka rzadkiego wirnika okolicznościowego (Myślicki - stopień rzadkości C); dobry stan zachowania (Myślicki 39 130). | Fi.Cp88 |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
11446 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 6 - Komendant J.Piłsudski z oficerami sztabu przed kwaterą 1 p.p.L.P. w Turze Dolnym nad Nidą - kwiecień 1915; minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp88 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
11447 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp88 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11448 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp88 il. 1-32 |
| 1 900 PLN SPRZEDANY | |
11449 |
1941 całostka z sygnaturą I.44. | Fi.Cp9III |
| 40 PLN | |
11450 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka nadana 18.09.44 z radzieckiej poczty polowej wysłana na Ukrainę, stempel radzieckiej cenzury wojskowej, korespondencja wojskowa była zwolniona z opłat pocztowych, rzadka całostka z obiegu pocztowego wykorzystana jako formularz kartki pocztowej, dziurka po prawej stronie. | Fi.Cp89 |
| 650 PLN | |
11451 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka nadana 25.09.44 z radzieckiej poczty polowej wysłana na Ukrainę, stempel radzieckiej cenzury wojskowej, korespondencja wojskowa była zwolniona z opłat pocztowych, rzadka całostka z obiegu pocztowego wykorzystana jako formularz kartki pocztowej. | Fi.Cp89 |
| 650 PLN | |