Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11452 |
1944 wydanie lubelskie, kartka z radzieckiej poczty polowej w Lublinie wysłana w rejon Śniatynia (ZSRR), cenzura sowiecka, datownik tranzytowy Moskwa 7.02.45 i odbiorczy z Zabołotowa, całostka użyta jako formularz - poczta wojskowa była zwolniona z opłat pocztowych. | Fi.Cp89 |
| 1 000 PLN | |
11453 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 1 Jan Długosz, typ nadruku I (cienki). | Fi.Cp89I |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
11454 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11455 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 12, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11456 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 15, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
11457 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 23, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11458 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I, abklacz nadruku, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11459 |
| 150 PLN | |
11460 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 26, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11461 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 36, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11462 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 44, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11463 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89I |
| 150 PLN | |
11464 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, typ nadruku II (gruby), czysta. | Fi.Cp89II |
| 160 PLN | |
11465 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp89II |
| 150 PLN | |
11466 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 4, nadruk typ II, plamki. | Fi.Cp89II |
| 90 PLN | |
11467 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
11468 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
11469 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 17, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN | |
11470 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 44, nadruk typ II, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89II |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
11471 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40. | Fi.Cp90 |
| 1 350 PLN SPRZEDANY | |
11472 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Walocha. | Fi.Cp90I |
| 1 500 PLN | |
11473 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp90I |
| 1 350 PLN SPRZEDANY | |
11474 |
| 160 PLN | |
11475 |
| 400 PLN | |
11476 |
1945 całostka typu II na kartonie z z hasłem propagandowym 1a. | Fi.Cp91IIz |
| 220 PLN SPRZEDANY | |
11477 |
| 160 PLN | |
11478 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6, datowana 12.XII, a w związku z podwyższeniem w dniu 1.XII taryfy pocztowej, ofrankowana znaczkiem wydania przedrukowego 1,50zł/25gr i wysłana z Łodzi do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp92, 376a |
| 120 PLN | |
11479 |
| 140 PLN | |
11480 |
1945 pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na kartonie seledynowym. | Fi.Cp93 |
| 65 PLN | |
11481 |
1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu o różnych długościach sygnatur. | Fi.Cp94A typ1, 2 |
| 90 PLN | |
11482 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym na kartonie szarym. | Fi.Cp94B |
| 80 PLN | |
11483 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu wydana z okazji Święta Sportu Śląskiego, ostemplowana okolicznościowo 16.VI w Katowicach. | Fi.Cp95AI |
| 120 PLN | |
11484 |
1945 Belweder 1,50 zł - znak opłaty wyjątkowo ciemny, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem, lewy dolny narożnik minimalnie słabszy. | Fi.Cp95AI |
| 80 PLN | |
11485 |
| 35 PLN | |
11486 |
| 35 PLN | |
11487 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie kremowobiałym. | Fi.Cp95AIIx |
| 30 PLN | |
11488 |
| 30 PLN | |
11489 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym. | Fi.Cp95AIIxa |
| 35 PLN | |
11490 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym. | Fi.Cp95AIIy |
| 50 PLN | |
11491 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIy |
| 50 PLN | |