Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11732 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11733 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11734 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 16, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11735 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 7, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11736 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 12, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11737 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11738 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 3, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11739 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 19, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11740 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 22, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11741 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11742 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 21, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11743 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 20, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11744 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
11745 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 21, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
11746 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 8. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11747 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11748 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 16, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
11749 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Fredry z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
11750 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
11751 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Mikołaja Reja z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 400 PLN | |
11752 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 21, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121III |
| 150 PLN | |
11753 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 40 PLN | |
11754 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12 z obiegu pocztowego ze stemplem Gniewkowo, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
11755 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp122 |
| 40 PLN | |
11756 |
1950 groszy, koperta z sygnaturą III-49 i hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej. | Fi.Ck12I |
| 50 PLN | |
11757 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3B w barwie czarnej. | Fi.Ck12IA |
| 120 PLN | |
11758 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej. | Fi.Ck12IB |
| 60 PLN | |
11759 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie czarnej. | Fi.Ck12IB |
| 60 PLN | |
11760 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.Cp106 |
| 80 PLN | |
11761 |
1950 "groszy" karta 109I ze stempelkiem typu 18. | Fi.Cp109I |
| 80 PLN | |
11762 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 30 PLN | |
11763 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej. | Fi.Cp110Ib |
| 220 PLN | |
11764 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej. | Fi.Cp113III |
| 80 PLN | |
11765 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 3 w barwie fioletowej. | Fi.Cp117c |
| 140 PLN | |
11766 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej. | Fi.Cp119Ib |
| 120 PLN | |
11767 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej. | Fi.Cp121 |
| 220 PLN | |
11768 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej. | Fi.Cp121 |
| 220 PLN | |
11769 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej. | Fi.Cp121I |
| 220 PLN | |
11770 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 17 w barwie fioletowej. | Fi.Cp122 |
| 100 PLN | |
11771 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |