Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 117. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
11731

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 6, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11732

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11733

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11734

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 16, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11735

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 7, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11736

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 12, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11737

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11738

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 3, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11739

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 19, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11740

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 22, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11741

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11742

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 21, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11743

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 20, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11744

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121II
80 PLN
11745

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 21, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym.

Fi.Cp121II
80 PLN
11746

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 8.

Fi.Cp121II
120 PLN
11747

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11748

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 16, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121II
120 PLN
11749

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Fredry z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
11750

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
250 PLN
11751

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Mikołaja Reja z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121III
400 PLN
11752

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 z ilustracją 21, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp121III
150 PLN
11753

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
40 PLN
11754

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12 z obiegu pocztowego ze stemplem Gniewkowo, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp122
50 PLN
11755

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp122
40 PLN
11756

1950 groszy, koperta z sygnaturą III-49 i hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 14 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12I
50 PLN
11757

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 3B w barwie czarnej.

Fi.Ck12IA
120 PLN
11758

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
11759

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 14 w barwie czarnej.

Fi.Ck12IB
60 PLN
11760

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp106
80 PLN
11761

1950 "groszy" karta 109I ze stempelkiem typu 18.

Fi.Cp109I
80 PLN
11762

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej.

Fi.Cp109I
30 PLN
11763

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 5 w barwie fioletowej.

Fi.Cp110Ib
220 PLN
11764

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

Fi.Cp113III
80 PLN
11765

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 3 w barwie fioletowej.

Fi.Cp117c
140 PLN
11766

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej.

Fi.Cp119Ib
120 PLN
11767

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 1 w barwie fioletowej.

Fi.Cp121
220 PLN
11768

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej.

Fi.Cp121
220 PLN
11769

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej.

Fi.Cp121I
220 PLN
11770

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 17 w barwie fioletowej.

Fi.Cp122
100 PLN