Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
11332 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - SPISZ Niedzica. Zamek, wysłana 11.V.36 z miejscowości Bukaczowce do Warszawy; bardzo dobry stan. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
11333 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
11334 |
1935 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym 9. | Fi.Cp69 |
| 57 PLN SPRZEDANY | |
11335 |
1936 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
11336 |
1936 kartka z Łodzi do Niemiec, sygnatura XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
11337 |
1937 koperta "Belweder" z sygnaturą VI-1938. | Fi.Ck7 |
| 195 PLN SPRZEDANY | |
11338 |
| 200 PLN | |
11339 |
1937 koperta "Belweder" z sygnaturąII-1937, w środku papeteria. | Fi.Ck7 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11340 |
1937 koperta z obiegu pocztowego z Rożniatowa. | Fi.Ck8 |
| 15 PLN | |
11341 |
1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck8 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11342 |
| 63 PLN SPRZEDANY | |
11343 |
1937 Edward Rydz Śmigły, koperta 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie z datą sprzed wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz. | Fi.Ck8 WZÓR |
| 1 500 PLN | |
11344 |
| 40 PLN | |
11345 |
1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp69 |
| 40 PLN | |
11346 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, 10 gr sygnatura X-1937, hasło propagandowe N - PODCZAS PODRÓŻY - KORZYSTAJCIE Z POCZTY PERONOWEJ; sygnatura VI-1938, hasło propagandowe L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp72 |
| 80 PLN | |
11347 |
1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
11348 |
| 80 PLN | |
11349 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937. | Fi.Cp74 |
| 120 PLN | |
11350 |
| 25 PLN | |
11351 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939". | Fi.Cp75 |
| 50 PLN | |
11352 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104). | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
11353 |
1937 Zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
11354 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp76 |
| 70 PLN | |
11355 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11356 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
11357 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
11358 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
11359 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 80 PLN | |
11360 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego z Mokwin - małej miejscowości na kresach. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN | |
11361 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11362 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11363 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11364 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11365 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 130 PLN SPRZEDANY | |
11366 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11367 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
11368 |
| 160 PLN | |
11369 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
11370 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
11371 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25. | Fi.Cp77 |
| 150 PLN | |