results
Num# Description Start price Buy price
51331946 zamek w Będzinie, makulaturowa parka z nie dodrukiem połowy znaczka przy lewym marginesie, gwarancja Wysocki.

350 PLN

315 PLN

51841947 list lotniczy z Poznania do Ameryki.

20 PLN

20 PLN

52051947 Kultura Polska, blok legitymacyjny.

25 PLN

25 PLN

52071947 Kultura Polska, blok legitymacyjny.

25 PLN

30 PLN

52101947 koperta okolicznościowa prawdopodobnie prywatnie wydrukowane przez firmę Joseph'a Bienieckiego z USA.

15 PLN

15 PLN

52141947 narożny znaczek z numerem walca na marginesie.

10 PLN

10 PLN

52311947 narożny znaczek z numerem walca na marginesie.

10 PLN

10 PLN

52451947 przedrukowe wydanie lotnicze, znaczek za 40 zł/50 gr - frankatura pojedyncza, ekspresowy polecony list miejscowy nadany 17.9 w Warszawie, minimalnie przefrankowany (40 zamiast 37 zł), na odwrocie datownik odbiorczy z tego samego dnia; bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN

40 PLN

52651947 brat Albert, znaczek za 2+18 zł. z błędem na poz.46 "biała kropka nad WA", gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN

40 PLN

52711948 list polecony nadany z pokładu M/S Batory do Stanów Zjednoczonych, stempel M/S Batory "GDYNIA - AMERICA LINE" i bardzo rzadka erka transatlantyka z numerem 1, na odwrocie stemple odbiorcze.

1 000 PLN

1 000 PLN

52941948 karnet - "WYSTAWA ZIEM ODZYSKANYCH".

50 PLN

50 PLN

53151948 Bolesław Bierut, parka znaczków z silnym abklaczem obrazu znaczków na stronie gumowanej, niespotykane.

220 PLN

261 PLN

53311948 walka z gruźlicą, bloki legitymacyjne z oznaczeniem zaakceptowanych walców: 3+2 zł - O.k.W.II.; 5+5 zł - O.k.W.I.; 6+4 zł - O.k.W.I.; 15+10 zł - O.k.W.II.; znajdujące się pod 46 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN

220 PLN

53531948 bojownicy o wolność i demokracje, blok w gabinetowym stanie.

650 PLN

600 PLN

53541948 bojownicy o wolność i demokrację, blok w doskonałym stanie.

650 PLN

550 PLN

53561948 bojownicy o wolność i demokrację, blok bez numeru kontrolnego, doskonały stan zachowania.

2 300 PLN

2 300 PLN

53571948 bojownicy o wolność i demokrację, rzadki blok bez numeru kontrolnego, ta niewielka partia bloków w tym ten egzemplarz wydrukowano na nieco innym papierze w stosunku do egzemplarzy numerowanych (pod lampą UV papier wykazuje ciemniejszy szarawy odcień), doskonały stan zachowania, fotoatest Berbeka.

2 800 PLN

2 700 PLN

53801949 Kongres Jedności Ruchu Ludowego, seria czysta (Fi.35.-).

20 PLN

20 PLN

54581950 groszy, list z Tomaszowa Mazowieckiego do Wrocławia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 5 w kolorze fioletowym.

20 PLN

20 PLN

55111950 karnet - "III ZJAZD ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW POCZT I TELEKOMUNIKACJI i 75 ROCZNICA ŚWIATOWEGO ZWIĄZKU POCZTOWEGO (UPU)", nakład 600 sztuk (Fi.200.-).

150 PLN

150 PLN

55191950 Julian Marchlewski, znaczek za 15 zł. z błędem na poz.41 "kropka na klapie marynarki", gwarancja Krawczyk.

30 PLN

30 PLN

55561950 "groszy - lokalny", Cibórz, Bierut, znaczek za 5 zł. z fioletowym stempelkiem typu 39, gwarancja Krawczyk.

40 PLN

40 PLN

55571950 "groszy - lokalny", Trzebicz, Bierut, znaczek za 5 zł. z fioletowym stempelkiem typu 42, gwarancja Krawczyk.

40 PLN

40 PLN

56481950 Bolesław Bierut, znaczek z pustopolem na lewym marginesie.

10 PLN

10 PLN

56511950 Bolesław Bierut, narożnikowy znaczek z pustopolem.

20 PLN

20 PLN

56611950 Bolesław Bierut, znaczek z ząbkowaniem ZR 11 1/4: 11 3/4, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

20 PLN

25 PLN

56651950 Bolesław Bierut, znaczek z rozmazanym rysunkiem znaczka, gwarancja Walocha.

50 PLN

70 PLN

56661950 Bolesław Bierut, makulaturowy znaczek z zamazanym rysunkiem, gwarancja Walocha.

40 PLN

60 PLN

57271951 groszy, list z Poznania do Torunia opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 11 w kolorze fioletowym.

20 PLN

20 PLN

57891951 FDC - "Międzynarodowy Dzień Dziecka".

60 PLN

51 PLN

57921951 I Kongres nauki Polskiej, znaczek bez ząbkowania poziomego na dolnym marginesie z obiegu pocztowego.

200 PLN

180 PLN

58221952 groszy, lotniczy list polecony z Sosnowca do Danii opłacony znaczkami z nadrukiem groszy typ 3 w kolorze czarnym, gwarancja Petriuk.

80 PLN

80 PLN

58251952 rocznik kopert FDC.

950 PLN

850 PLN

58351952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, czworoblok znaczka za 1.15 zł., lewy dolny z błędem na niekatalogowanym polu "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN

36 PLN

58581952 uchwalenie konstytucji PRL, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 4".

30 PLN

30 PLN

58691952 35 rocznica Rewolucji Październikowej, seria ząbkowana z pustopolami z lewej strony, kasowane z pełną oryginalną gumą.

50 PLN

50 PLN

58731952 przyjaźń polsko-radziecka, znaczek za 45+15 gr. bez napisu LENIN (Mi.50 euro), gwarancja Korszeń.

100 PLN

100 PLN

58921953 Mistrzostwa Europy w boksie w Warszawie, seria czysta (Fi.100.-).

60 PLN

60 PLN

58931953 Mistrzostwa Europy w boksie w Warszawie, znaczek za 95 gr ze znacznie przesuniętą perforacją.

60 PLN

60 PLN

59171954 BARBADOS - niezwykle rzadki kierunek wysyłki, ładnie frankowany lotniczy list polecony wysłany 2.3 z Białegostoku na Barbados, na odwrocie stemple przejściowe i odbiorcze z 15.III; dobry stan zachowania.

80 PLN

72 PLN