results
Num# Description Start price Buy price
59171954 BARBADOS - niezwykle rzadki kierunek wysyłki, ładnie frankowany lotniczy list polecony wysłany 2.3 z Białegostoku na Barbados, na odwrocie stemple przejściowe i odbiorcze z 15.III; dobry stan zachowania.

80 PLN

72 PLN

59191954 znaczek stemplowany kasownikiem ambulansu pocztowego na trasie Stalinogród - Dęblin.

10 PLN

10 PLN

59211954 rocznik kopert FDC (bez bloku "niebieskiego").

1 000 PLN

800 PLN

59351954 II Ogólnopolska Spartakiada (II), seria czysta (Fi.35.-).

20 PLN

20 PLN

59401954 500. rocznica powrotu Pomorza do Polski, znaczek z błędem "podwójne L w OLSZTYN".

80 PLN

80 PLN

59691954 III Zjazd PZF, blok lotniczy "niebieski", ładny stan (Fi.1000.-), gwarancja Korszeń.

850 PLN

850 PLN

59731954 III zjazd Polskiego Związku Filatelistów, koperta z pierwszego dnia obiegu z nowodrukiem bloku z błędem podwójnego moletowania, gwarancja i opis Walocha.

800 PLN

700 PLN

59791955 rocznik kopert FDC (Fi.362.-).

300 PLN

240 PLN

59801955 karnet - "MIĘDZYNARODOWY KONKURS PIANISTYCZNY IM. FRYDERYKA CHOPINA", projektowany i rytowany przez Czesława Słanię.

60 PLN

60 PLN

59921955 VIII Wyścig Pokoju, komplet prób z nadrukiem PRÓBA.

200 PLN

200 PLN

59941955 komplet 4 karnetów - "VIII WYŚCIG POKOJU", znaczki ostemplowane w miastach, w których rozpoczynano etapy rozgrywane w Polsce: Warszawa, Łódź, STALINOGRÓD, Wrocław; wizerunek okładki karnetu na skanie, dla celów poglądowych - zmontowany elektronicznie (Fi.60.-); temat-KOLARSTWO.

60 PLN

60 PLN

60031955 Dni Krakowa, znaczek z błędem "kreska na lewo od pierwszej litery A w KRAKOWA".

30 PLN

30 PLN

60041955 Dni Krakowa, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.15 "przekreślony but", gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN

30 PLN

60081955 3 karnety - "V ŚWIATOWY FESTIWAL MŁODZIEŻY".

40 PLN

40 PLN

60161955 XII Rajd Tatrzański, seria z odmianami papieru i ząbkowań.

50 PLN

50 PLN

60171955 XII Rajd Tatrzański, koperta FDC.

10 PLN

21 PLN

60191955 VII Rajd Tatrzański, komplet prób z nadrukiem PRÓBA, gwarancja Korszeń.

150 PLN

150 PLN

60251955 6 karnetów - "II MIĘDZYNARODOWE IGRZYSKA SPORTOWE MŁODZIEŻY" (serie nieząbkowana i ząbkowana).

60 PLN

60 PLN

60421955 karnet - "VI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA W POZNANIU".

50 PLN

50 PLN

60571956 rocznik kopert FDC (Fi.288.-).

180 PLN

153 PLN

60611956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek za 60 gr z błędem "kropka nad O w ZIMOWE", ząbkowanie liniowe ZL 11, czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

50 PLN

50 PLN

60631956 karnet - "STATKI POLSKIE", dwie odmiany.

50 PLN

50 PLN

60731956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, prawy górny znaczek z błędem "kropka w dolnym kółku cyfry 8 i kropka przylegająca do szczytu litery A".

50 PLN

50 PLN

61031957 50-lecie narciarstwa polskiego, parka znaczków za 40 gr - blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.I.W.I.-57 r. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN

40 PLN

61061957 rocznik kopert FDC (w tym 1 x 851-3, 2 x 858a-b, 2 x 874-5, 2 x 889; bez 859Pw (Fi. 236,50).

170 PLN

145 PLN

61081957 Organizacja Narodów Zjednoczonych, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętym drukiem kolorów, niekatalogowane, po prawej normalny znaczek dla porównania, fotoatest Walocha.

700 PLN

600 PLN

61161957 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w warszawie, arkusik stemplowany kasownikiem okolicznościowym wystawy.

600 PLN

600 PLN

61201957 FDC - "VII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna", komplet 6 kopert, wszystkie kombinacje parek poziomych, w tym 2 znaczki z trudnymi przywieszkami "przez środek" arkusika.

600 PLN

510 PLN

61421957 FDC - blok "Organizacja Narodów Zjednoczonych" (Fi.100.-).

80 PLN

64 PLN

61481958 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 924-26, Fi.231.50).

160 PLN

136 PLN

61761959 rocznik kopert FDC, w tym komplet 3 kopert ze znaczkami z przywieszkami "65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego" (Fi.273.-).

220 PLN

187 PLN

61801959 karnet - "III ZJAZD PZPR".

15 PLN

15 PLN

61991959 przyjaźń polsko - chińska, znaczek z błędem "kreska przy cyfrze 5".

30 PLN

30 PLN

62401960 historyczne miasta polskie, seria z odmianami papierów i ząbkowań.

300 PLN

300 PLN

62551961 karnet - "PIERWSZA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKAZ KASOWNIKÓW 100-LECIA POLSKIEGO ZNACZKA POCZTOWEGO".

25 PLN

23 PLN

62661961 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, cięty znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN

27 PLN

62671961 VI Kajakowe Mistrzostwa Europy, znaczek za 2,50 zł. z rzadkim - III.6 położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN

30 PLN

62851962 20. rocznica powstania PPR, seria w parkach rozdzielonych międzypolem.

140 PLN

140 PLN

62931962 XV Wyścig Pokoju, znaczek z błędem "kreska zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA".

15 PLN

15 PLN

63251963 czarnodruk z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych we Wrocławiu.

200 PLN

200 PLN