Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
33288 |
1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp66 |
| 80 PLN | |
33289 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego. | Fi.CpIa |
| 30 PLN | |
33290 |
1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi. | Fi.Cp58 |
| 25 PLN | |
33291 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie). | Fi.Cp68 |
| 20 PLN | |
33292 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
33293 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
33294 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
33295 |
1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
33296 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33297 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33298 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33299 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33300 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33301 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33302 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33303 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33304 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33305 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33306 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33307 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33308 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33309 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33310 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33311 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN | |
33312 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa. | Fi.Cp68 |
| 80 PLN SOLD | |
33313 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz. | Fi.Cp68 |
| 90 PLN | |
33314 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków, z obiegu pocztowego z Złakowa Kościelnego do Warszawy, pionowe złamanie. | Fi.Cp68 |
| 90 PLN | |
33315 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33316 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 6 V 36 ze Lwowa do Warszawy, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA PRZYJMUJE LISTY WAGI DO 2 KG" + "ROZMOWY MIĘDZYNARODOWE PO 3 MIN KAŻDA NASTĘPNA MINUTA TYLKO 1/3 OPŁATY" Lwów 2 z wyróżnikiem "*a*" (Myślicki 36 104); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN SOLD | |
33317 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN | |
33318 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 50 PLN SOLD | |
33319 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego Podobowice. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33320 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego Gołańcz - Inowrocław. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN SOLD | |
33321 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33322 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33323 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego z Mielnicy. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33324 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33325 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |
33326 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
33327 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 40 PLN | |