Auction 114. Postal stationery

33248

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką.

Fi.Cp58IIa
50 PLN
33249

Fi.Cp58Ia
50 PLN
33250

1933 całostka z obiegu pocztowego z Gdyni.

Fi.Cp58Ia
45 PLN
33251

1933 kartka do korespondencji wydawnictwa "Głos Nauczyciela".

40 PLN
33252

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 10.1 ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia).

Fi.Cp59
40 PLN
33253

Fi.Cp59
35 PLN
33254

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp59
25 PLN
33255

Fi.Cp59
20 PLN
33256

1934 wydanie prowizoryczne, próbna odbitka przedstawiona od akceptacji przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów, stempel ministerstwa i notatka o akceptacji przedstawionego wzoru, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp59P
3 500 PLN
33257

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią nie zagięta w połowie, słabszy stan zachowania jak na ilustracji.

Fi.Cp60
220 PLN
33258

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 z obiegu pocztowego z Żywca.

Fi.Cp61
30 PLN
33259

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61
25 PLN
33260

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 7, plamki przy znaku opłaty.

Fi.Cp61
150 PLN
33261

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, plamki.

Fi.Cp61
150 PLN
33262

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 17, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
360 PLN
33263

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
33264

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
33265

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
33266

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp61II
50 PLN
33267

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 15, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
796 PLN
33268

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp62
486 PLN
33269

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62, 251, 252
40 PLN
33270

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego ze stemplem Kościan

Fi.Cp62, 253
50 PLN
33271

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
33272

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
33273

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
33274

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62II
50 PLN
33275

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
33276

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62III
50 PLN
33277

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
33278

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
30 PLN
33279

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
300 PLN
33280

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
33281

Fi.Cp63
50 PLN
33282

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
33283

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
33284

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp63
50 PLN
33285

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 z nadrukiem typ II.

Fi.Cp63
260 PLN
33286

1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-).

Fi.Cp65A
40 PLN
33287

1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
60 PLN