33248 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58IIa |
| 50 PLN | |
33249 |
1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką. | Fi.Cp58Ia |
| 50 PLN | |
33250 |
1933 całostka z obiegu pocztowego z Gdyni. | Fi.Cp58Ia |
| 45 PLN | |
33251 |
1933 kartka do korespondencji wydawnictwa "Głos Nauczyciela". | |
| 40 PLN | |
33252 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 10.1 ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia). | Fi.Cp59 |
| 40 PLN | |
33253 |
| 35 PLN | |
33254 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp59 |
| 25 PLN | |
33255 |
| 20 PLN | |
33256 |
1934 wydanie prowizoryczne, próbna odbitka przedstawiona od akceptacji przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów, stempel ministerstwa i notatka o akceptacji przedstawionego wzoru, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp59P |
| 3 500 PLN | |
33257 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z opłaconą odpowiedzią nie zagięta w połowie, słabszy stan zachowania jak na ilustracji. | Fi.Cp60 |
| 220 PLN | |
33258 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 11 z obiegu pocztowego z Żywca. | Fi.Cp61 |
| 30 PLN | |
33259 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61 |
| 25 PLN | |
33260 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 7, plamki przy znaku opłaty. | Fi.Cp61 |
| 150 PLN SOLD | |
33261 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, plamki. | Fi.Cp61 |
| 150 PLN SOLD | |
33262 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 17, nadruk typ I. | Fi.Cp61I |
| 360 PLN SOLD | |
33263 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 25 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
33264 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 5 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
33265 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 19 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
33266 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 30 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp61II |
| 50 PLN | |
33267 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 15, nadruk typ II. | Fi.Cp61II |
| 796 PLN SOLD | |
33268 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp62 |
| 486 PLN SOLD | |
33269 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62, 251, 252 |
| 40 PLN | |
33270 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego ze stemplem Kościan | Fi.Cp62, 253 |
| 50 PLN | |
33271 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
33272 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 1 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
33273 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 12 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
33274 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 i nadrukiem typ II z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62II |
| 50 PLN | |
33275 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 13 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN | |
33276 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 i nadrukiem typ III z obiegu pocztowego. | Fi.Cp62III |
| 50 PLN | |
33277 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
33278 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 30 PLN | |
33279 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN SOLD | |
33280 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 4 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
33281 |
| 50 PLN | |
33282 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
33283 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
33284 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 31 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp63 |
| 50 PLN | |
33285 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 z nadrukiem typ II. | Fi.Cp63 |
| 260 PLN | |
33286 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
33287 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 60 PLN | |