33368 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
33369 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN SOLD | |
33370 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
33371 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33372 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33373 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33374 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33375 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33376 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33377 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33378 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33379 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33380 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33381 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33382 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 44 - Gotyk: WIŚLICA (woj. kieleckie) Wnętrze Kolegiaty; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
33383 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 47 - Renesans (budownictwo świeckie): BARANÓW (woj. lwowskie) Dziedziniec zamku; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN | |
33384 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 50 - Barok (budownictwo świeckie): WILNO Fragment Uniwersytetu Stefana Batorego i kościoła Św.Jana.; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN SOLD | |
33385 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm: BEJSCE (woj. kieleckie) Dwór z końca XVIII wieku - widok od strony zajazdu; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN SOLD | |
33386 |
| 60 PLN | |
33387 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33388 |
| 66 PLN SOLD | |
33389 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
33390 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SOLD | |
33391 |
| 60 PLN | |
33392 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33393 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33394 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33395 |
| 60 PLN SOLD | |
33396 |
| 60 PLN | |
33397 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami. | Fi.Cp86 |
| 280 PLN | |
33398 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
33399 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
33400 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33401 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33402 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 z błędem "dodatkowa kreska w sygnaturze". | Fi.Cp86B6 |
| 200 PLN | |
33403 |
| 200 PLN | |
33404 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski (Fi.200.-); słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek). | Fi.Cp87 |
| 120 PLN | |
33405 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; przebarwienia (Fi.200.-). | Fi.Cp87 |
| 140 PLN | |
33406 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN | |
33407 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp87 |
| 200 PLN SOLD | |