33448 |
1944 wydanie lubelskie, próba na całostce z królem Kazimierzem Jagiellończykiem bez ilustracji, bardzo rzadkie, egzemplarz ilustrowany w katalogu Fischera, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp89P4 |
| 10 000 PLN | |
33449 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40. | Fi.Cp90 |
| 1 700 PLN | |
33450 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 38. | Fi.Cp90 |
| 1 530 PLN SOLD | |
33451 |
| 160 PLN | |
33452 |
1945 formularz służbowy na przedwojennej kartce pocztowej z wydrukowanym znakiem opłaty z król Kazimierz Jagiellończyk na przesyłki zagraniczne (Cp83), znak opłaty zadrukowany czarną belką, dobry stan zachowania. | Fi.Cfpu |
| 300 PLN | |
33453 |
1945 wydanie prowizoryczne, całostka ze stempelkiem opłaty gotówkowej zamiast znaku opłaty i hasłem propagandowym a, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp91 |
| 150 PLN | |
33454 |
1945 całostka typu I na kartonie p z hasłem propagandowym 4, na odwrocie stemplowane znaczki. | Fi.Cp91Ip |
| 80 PLN | |
33455 |
1945 całostka typu I na kartonie x z hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp91Ix |
| 200 PLN SOLD | |
33456 |
1945 wydanie prowizoryczne łódzkie. | Fi.Cp91Ł |
| 70 PLN SOLD | |
33457 |
| 160 PLN | |
33458 |
| 150 PLN | |
33459 |
1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - "W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA", karta wysłana 23.6 z Piotrkowa Trybunalskiego do Łodzi (Fi.180.-); dobry stan zachowania (karta pionowo zgięta). | Fi.Cp92II |
| 120 PLN | |
33460 |
| 140 PLN | |
33461 |
| 60 PLN | |
33462 |
1945 kartka na papierze kremowym. | Fi.Cp93 |
| 50 PLN | |
33463 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarym. | Fi.Cp94A typ2 |
| 40 PLN SOLD | |
33464 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym na kartonie szarym. | Fi.Cp94B |
| 80 PLN | |
33465 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
33466 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AIIx |
| 20 PLN | |
33467 |
| 35 PLN | |
33468 |
| 35 PLN | |
33469 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym. | Fi.Cp95AIIxa |
| 35 PLN | |
33470 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym. | Fi.Cp95AIIy |
| 50 PLN | |
33471 |
1945 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym y, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp95AIIy |
| 35 PLN | |
33472 |
1945 Belweder, całostka na kartonie ciemnoszarym z, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp95AIIz |
| 30 PLN | |
33473 |
1945 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x, sygnatura typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp95AIx |
| 35 PLN | |
33474 |
1945 Belweder, całostka na kartonie kremowobiałym xa, sygnatura typ 2, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp95AIxa |
| 35 PLN | |
33475 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp95AIy |
| 60 PLN | |
33476 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
33477 |
| 120 PLN | |
33478 |
1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 30 PLN | |
33479 |
1946 Belweder, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp96IA |
| 35 PLN | |
33480 |
1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96IB |
| 40 PLN | |
33481 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
33482 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x z hasłem propagandowym 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |
33483 |
1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim z hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp96IIa |
| 20 PLN | |
33484 |
1946 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym gładkim z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 18 PLN SOLD | |
33485 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp96IIa |
| 20 PLN | |
33486 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 18 PLN SOLD | |
33487 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 11. | Fi.Cp96IIb |
| 20 PLN | |