33528 |
| 30 PLN SOLD | |
33529 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK. | Fi.Cp108 |
| 60 PLN | |
33530 |
1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp[103 |
| 30 PLN | |
33531 |
1948 kartka do korespondencji wydawnictwa "Łowiec Polski". | |
| 40 PLN SOLD | |
33532 |
1949 list z Sulejowa do Piaseczne. | Fi.Ck11 |
| 50 PLN | |
33533 |
1949 Wiosna Ludów, koperta z obiegu pocztowego nadana w Szczecinie | Fi.Ck11 |
| 30 PLN | |
33534 |
| 100 PLN | |
33535 |
| 160 PLN | |
33536 |
| 250 PLN | |
33537 |
1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z VIII walca (osiem kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dofrankowana i jako polecona wysłana 25.7.51 z miejscowości Leszno koło Błonia do Warszawy, stempelek wpływu; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck12I, 543, 551 Mi.681, 691 |
| 50 PLN SOLD | |
33538 |
| 50 PLN | |
33539 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN SOLD | |
33540 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN SOLD | |
33541 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN SOLD | |
33542 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp109II |
| 20 PLN | |
33543 |
| 20 PLN | |
33544 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14. | Fi.Cp109II |
| 25 PLN SOLD | |
33545 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp109II |
| 20 PLN | |
33546 |
1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 80 PLN | |
33547 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
33548 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
33549 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp110IAa |
| 150 PLN | |
33550 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 12. | Fi.Cp110IAa |
| 100 PLN | |
33551 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego, odstęp pomiędzy 1 i 0 1,5 mm, ilustracja nr 1 i nadruk groszy typ 23. | Fi.Cp110IAc |
| 350 PLN | |
33552 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 19. | Fi.Cp110IBb |
| 100 PLN | |
33553 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110II |
| 65 PLN | |
33554 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN | |
33555 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
33556 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIz. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
33557 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
33558 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
33559 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIy. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
33560 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN SOLD | |
33561 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIz. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
33562 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie ciemnoszarym z nadrukiem typ 2, gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp111AI |
| 50 PLN | |
33563 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z usterkami "brak litery N w słowie NADAWCA i pierwszej litery P w sygnaturze", gwarancja i opis Rzadkosz. | Fi.Cp111AII |
| 60 PLN | |
33564 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13. | Fi.Cp112II |
| 85 PLN SOLD | |
33565 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb. | Fi.Cp112III |
| 60 PLN | |
33566 |
| 60 PLN SOLD | |
33567 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp115 |
| 100 PLN | |