31254 |
1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta pocztowa z dodatkowym napisem z okazji Wystawy Filatelistycznej "LENIN 100" ostemplowana okolicznościowo w Warszawie. | Fi.Cp437I |
| 10 PLN | |
32968 |
1860 koperta poczty miejskiej w Warszawie, znak opłaty w barwie ciemnoniebieskiej, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikulski, Rachmanow. | Fi.Ck4IIy |
| 3 000 PLN | |
32969 |
1890 kartka z Rohatyń do Lwowa. | Fi.Cp10 |
| 10 PLN SOLD | |
32970 |
1898 austriacki list kartkowy z treścią w języku polskim. | Fi.Cs6 |
| 50 PLN | |
32971 |
1899 kartka z Sambora do Austrii. | Fi.Cp15 |
| 25 PLN | |
32972 |
| 70 PLN | |
32973 |
1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w prawo; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz; karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp1I MK |
| 600 PLN | |
32974 |
1918 wydanie PP/GGW, dwie całostki z nadrukiem na doklejonych znaczkach. | Fi.Cp1t |
| 450 PLN SOLD | |
32975 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach. | Fi.Cp1t |
| 200 PLN | |
32976 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 21. | Fi.Cp2I |
| 30 PLN SOLD | |
32977 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19 lecz ze spacją na lewo od prawej cyfry 1, w tej konfiguracji nie opisane. | Fi.Cp2I |
| 80 PLN | |
32978 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Zawiercia. | Fi.Cp2I |
| 54 PLN SOLD | |
32979 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp2I |
| 60 PLN | |
32980 |
| 60 PLN | |
32981 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1, dwie plamki i stempel własnościowy na odwrocie. | Fi.Cp2II |
| 30 PLN | |
32982 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1. | Fi.Cp2II |
| 30 PLN | |
32983 |
| 50 PLN | |
32984 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp2II |
| 90 PLN | |
32985 |
| 80 PLN | |
32986 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 50 PLN | |
32987 |
1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania. | Fi.Cp2II |
| 30 PLN | |
32988 |
1918 wydanie warszawskie PP/GGW - karta za 15/10 fen z nadrukiem wysłana 29.12 z Warszawy do miejscowości Mrozy, znak opłaty unieważniony stemplem prowizorycznym - datownikiem niemieckim WARSCHAU, datownik odbiorczy Kałuszyna, pełna treść; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2II |
| 270 PLN SOLD | |
32989 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy do Lublina. | Fi.Cp2II |
| 60 PLN | |
32990 |
1918 NADRUK UKOŚNY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/10 z nadrukiem ukośnym; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz; karta 15 fen/10 wysłana 15.12. z Warszawy do Żyrardowa, pełny tekst na odwrocie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 6; dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp2I MK |
| 1 400 PLN | |
32991 |
1918 wydanie PP/GGW, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 12, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp3I |
| 80 PLN SOLD | |
32992 |
1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej 15 fen/7,5 z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8 (proponowana przez nich wycena 550.-); słabszy stan zachowania (przebarwienia). | Fi.Cp3IA |
| 120 PLN | |
32993 |
| 150 PLN | |
32994 |
1918 wydanie lubelskie, kartka z nadrukiem typ I w barwie jasnoczerwonej na kartonie szarawym z, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp4Ia |
| 2 000 PLN | |
32995 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu I, czyste (Fi.310.-); gwarancja Krawczyk. | Fi.Cp4Iby-cy |
| 300 PLN | |
32996 |
1918 wydanie lubelskie, całostka grzecznościowo ostemplowana, na odwrocie brak treści, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp4Ic |
| 150 PLN | |
32997 |
1918 wydanie lubelskie, grzecznościowo stemplowana całostka typ 2. | Fi.Cp5II |
| 180 PLN | |
32998 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy. | Fi.Ca3 |
| 135 PLN SOLD | |
32999 |
1919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłowy z pobraniem z nadrukiem typ 11. | Fi.Ca3 |
| 400 PLN | |
33000 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3, rzadki sekretnik w doskonałym stanie. | Fi.Ck1II |
| 900 PLN SOLD | |
33001 |
1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck6 |
| 70 PLN | |
33002 |
| 80 PLN | |
33003 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 111. | Fi.Cp.16xII |
| 70 PLN | |
33004 |
1919 całostka z opłacona odpowiedzią stemplowana grzecznościowo kasownikiem prowizorycznym z Konina. | Fi.Cp3I |
| 100 PLN | |
33005 |
1919 wydanie krakowskie, sekternik typ 8a z błędnym nominałem "15 hl." z nadrukiem korygującym cyfry "2" na jedynce, rzadkie, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp4II |
| 2 000 PLN | |
33006 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 - koniczynka zamiast rombu. | Fi.Cp8I |
| 480 PLN | |