33488 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIb |
| 20 PLN | |
33489 |
1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp96III |
| 40 PLN | |
33490 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 17.4.1948 z Kwidzyna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (lekko odciśnięte 2 ślady spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 30 PLN | |
33491 |
| 80 PLN | |
33492 |
1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu, kartka za 6 zł na kartonie kremowym i kremowoszarym. | Fi.Cp97-8 |
| 100 PLN SOLD | |
33493 |
1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp97-8 |
| 60 PLN | |
33494 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.120.-). | Fi.Cp97-98 |
| 70 PLN | |
33495 |
| 80 PLN | |
33496 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 21.6.1948 z niewielkiej kaszubskiej miejscowości Strzepcz do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 54 PLN SOLD | |
33497 |
1947 Belweder, całostki ilustrowane. | Fi.Cp99-100 |
| 80 PLN | |
33498 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana. | Fi.Cp101 |
| 40 PLN SOLD | |
33499 |
1947 całostka z obiegu pocztowego. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
33500 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 35 PLN | |
33501 |
| 30 PLN SOLD | |
33502 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 80 PLN | |
33503 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33504 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33505 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 20. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33506 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 9. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33507 |
1948 SZCZĄTKOWY PODWÓJNY DRUK KOLORU CZERWONEGO do tej pory niekatalogowany, widoczny szczególnie dobrze na literach napisów, "KONGRES JEDNOŚCI MŁODZIEŻY POLSKIEJ WROCŁAW 19-22.VII.1948" Wrocław 1, dofrankowana całostka "Polacy walczący w Hiszpanii" z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 20.7 wysłana do Warszawy; dobry stan zachowania (Myślicki 48 071); gwarancja. | Fi.Cp102II, 462, 465 Mi.493, 496 |
| 400 PLN | |
33508 |
1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp103 |
| 30 PLN | |
33509 |
1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47. | Fi.Cp104 |
| 45 PLN | |
33510 |
1948 zamek w Będzinie, całostki na kartonie szarobiałym kremowoszarym. | Fi.Cp104 |
| 80 PLN SOLD | |
33511 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 180 PLN | |
33512 |
| 150 PLN | |
33513 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
33514 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 14. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33515 |
1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 2. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33516 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 19. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33517 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33518 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33519 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33520 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33521 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 3. | Fi.Cp106 |
| 60 PLN | |
33522 |
1948 trzy walczące orły, 22 kartki z kompletem ilustracji, dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 il.1-22 |
| 1 600 PLN | |
33523 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 15. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33524 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33525 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
33526 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp107 |
| 45 PLN | |
33527 |
1948 Wiosna Ludów, komplet 20 całostek z różnymi ilustracjami. | Fi.Cp107 il. 1-20 |
| 1 800 PLN | |