33127 |
1921 dwie całostki w dwóch różnych odmianach; z cienkimi i grubymi napisami o różnych długościach napisu "KARTA POCZTOWA". | Fi.Cp40I, II |
| 90 PLN | |
33128 |
1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka krótkim i rozbitym napisem "KARTKA POCZTOWA". | Fi.Cp40II |
| 80 PLN | |
33129 |
1921 kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 80 PLN | |
33130 |
1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 60 PLN | |
33131 |
1921 kartka podwójna z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp41 |
| 60 PLN | |
33132 |
1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka - cześć z napisem "z opłaconą odpowiedzią". | Fi.Cp41A |
| 45 PLN | |
33133 |
1921 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie. | Fi.Ct9a |
| 72 PLN SOLD | |
33134 |
| 20 PLN | |
33135 |
1921 pokwitowanie telegraficzne w dużym formacie. | Fi.Ct9b |
| 100 PLN | |
33136 |
1921 makulatura całostki źle wycięta z arkusza, gwarancja Pelczar. | Fi.Pc39II MK |
| 300 PLN | |
33137 |
1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym. | Fi.Cp39I |
| 60 PLN | |
33138 |
1922 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej. | Fi.Ct9b |
| 27 PLN SOLD | |
33139 |
1922 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct10a |
| 150 PLN | |
33140 |
1922 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct10b |
| 80 PLN | |
33141 |
1922 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct11a |
| 75 PLN SOLD | |
33142 |
1922 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar. | Fi.Ct18a |
| 800 PLN SOLD | |
33143 |
1922 pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar. | Fi.Ct19 |
| 620 PLN SOLD | |
33144 |
1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina. | Fi.Ct7 |
| 40 PLN | |
33145 |
1923 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Ct13 |
| 70 PLN | |
33146 |
1923 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct13 |
| 80 PLN SOLD | |
33147 |
1923 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej. | Fi.Ct13 |
| 60 PLN | |
33148 |
1923 pokwitowanie telegraficzne na telegram prywatny. | Fi.Ft4x |
| 50 PLN | |
33149 |
1923 formularz przekazu pobraniowego bez sygnatury. | |
| 60 PLN | |
33150 |
1923 kartka do korespondencji wydawnictwa "Rocznika Astronomicznego". | |
| 40 PLN | |
33151 |
| 40 PLN | |
33152 |
1924 kartka do korespondencji domu wysyłkowego "Elite". | |
| 40 PLN | |
33153 |
1924 kartka do korespondencji wydawnictwa "Płomyk" w Warszawie. | |
| 40 PLN | |
33154 |
1924 kartka z dopłatą na Polską Macierz Szkolną. | |
| 40 PLN | |
33155 |
1925 kartka z Katowic do Sambora. | Fi.Cp42 |
| 50 PLN | |
33156 |
1925 kartka z Warszawy do Grodziska. | Fi.Cp42 |
| 60 PLN | |
33157 |
1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp44IA |
| 50 PLN | |
33158 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą z obiegu pocztowego. | Fi.Cp45Ia |
| 25 PLN | |
33159 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą. | Fi.Cp45Ia |
| 80 PLN | |
33160 |
1926 całostka z sygnaturą krótką z obiegu pocztowego z 1934 roku. W górnej części uszczerbiona | Fi.Cp45Ia |
| 25 PLN | |
33161 |
1926 kolumna Zygmunta, całostka z długą sygnaturą z obiegu pocztowego. | Fi.Cp45Ib |
| 35 PLN | |
33162 |
1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
33163 |
1927 kolumna Zygmunta, całostka z drukiem potrójnym; podwójnym i dodatkowym na odwrocie, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp47Dpt |
| 3 000 PLN | |
33164 |
1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium. | Fi.Cp45 |
| 15 PLN | |
33166 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.60.-). | Fi.Cp49IA |
| 80 PLN | |
33167 |
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp49II |
| 200 PLN | |