33007 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4 z koniczynką zamiast rombu, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8I |
| 450 PLN SOLD | |
33008 |
1919 wydanie krakowskie, rzadka całostka z nadrukiem typu 58, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8II); bardzo dobry stan zachowania (minimalne, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia); rzadka całostka z nadrukiem typu 3, do kartki dołączona metryczka autorstwa prof.St.Miksteina z wymiarami nadruku i opisem typu; uwaga! wpisany przedwojenny numer całostki - "Kartka Nr.7" (aktualnie Cp.8I); bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne, punktowe, praktycznie niezauważalne drobne przebarwienia); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp8I-II |
| 2 000 PLN | |
33009 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp8II |
| 450 PLN SOLD | |
33010 |
| 60 PLN | |
33011 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 96, ozdobnik w kształcie listka koniczyny, kropka po h dużo wyżej niż normalnie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp12II |
| 120 PLN | |
33012 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96 - koniczynka zamiast rombu. | Fi.Cp12II |
| 100 PLN SOLD | |
33013 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120. | Fi.Cp14IIx |
| 80 PLN | |
33014 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa do Zawiercia. | Fi.Cp14IIx |
| 70 PLN | |
33015 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 42, dofrankowana i jako polecona wysłana 18.09.20 ze Stanisławowa do Bochni, późne użycie kartki tego wydania!!!, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 270 PLN | |
33016 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - po nominale przecinek zamiast kropki. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
33017 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
33018 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Bielska. | Fi.Cp14IIy |
| 100 PLN | |
33019 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 44, na odwrocie niewielka podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14IIy Np |
| 1 500 PLN | |
33020 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 3 z nadrukiem firmowym, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp14Ix |
| 250 PLN | |
33021 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 6 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp14Ix |
| 80 PLN | |
33022 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z Krakowa 2.VII.19 do Wiednia z nadrukiem typ 16, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14Ix |
| 100 PLN | |
33023 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9 z nadrukiem firmowym, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp14xI |
| 250 PLN | |
33024 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44 z abklaczem nadruku, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp14yII |
| 180 PLN | |
33025 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 36, prawe ramię litery A w POLSKA uszkodzone; gwarancja i opis Schmutz; całostka z nadrukiem typu 111 wysłana 7.IV z Krakowa do Warszawy, znak opłaty skasowany unarodowionym datownikiem okupacji austriackim z wyciętym napisem niemieckim, datownik odbiorczy Warszawa 4 z 9.IV; gwarancja i opis Schmutz; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp16II |
| 250 PLN | |
33026 |
1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Krakowa 12.V.19 do Austrii, stempel cenzury krakowskiej K3, nadruk typ 62, gwarancja Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
33027 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 35 wysłana z Suchej 15.V.19 do Austrii, stempel krakowskiej cenzury wojskowej. | Fi.Cp16IIx |
| 70 PLN | |
33028 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33, średni stan zachowania. | Fi.Cp16IIx |
| 20 PLN | |
33029 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
33030 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121 - brak rombu, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
33031 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115. | Fi.Cp16IIx |
| 40 PLN | |
33032 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka nominału, ładny abklacz. | Fi.Cp16IIx |
| 108 PLN SOLD | |
33033 |
| 30 PLN | |
33034 |
| 50 PLN | |
33035 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
33036 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 z obiegu pocztowego z Zakopanego. | Fi.Cp16IIx |
| 100 PLN | |
33037 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98 z obiegu pocztowego z Borysławia. | Fi.Cp16IIx |
| 80 PLN | |
33038 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp16IIx Np |
| 2 400 PLN | |
33039 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23 z obiegu pocztowego z Brzozowa,stempel cenzury krakowskiej. | Fi.Cp16Ix |
| 80 PLN | |
33040 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 22 wysłana 22.VII z Bochni do Krakowa, minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp16Ix |
| 150 PLN | |
33041 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 19 z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
33042 |
1919 wydanie krakowskie, kartka polecona z Przemyśla do Wiednia, przepłacona, całostka z nadrukiem typ 23, gwarancja. | Fi.Cp16Ix |
| 100 PLN | |
33043 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp16xI |
| 30 PLN | |
33044 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115. | Fi.Cp16xII |
| 40 PLN | |
33045 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 82. | Fi.Cp16xII |
| 80 PLN | |
33046 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 128, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp17II |
| 240 PLN | |