Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
33328 |
1935 M/S Piłsudski, kartka z podwójny odwróconym drukiem znaku opłaty i napisów, unikalne, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp68 |
| 2 500 PLN | |
33329 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego Hnizdyszów Kochawina na Kresach | Fi.Cp68 |
| 50 PLN SOLD | |
33330 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 3 obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
33331 |
1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934. | Fi.Cp67 |
| 40 PLN | |
33332 |
1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc. | Fi.Cp71B |
| 40 PLN | |
33333 |
1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
33334 |
1936 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
33335 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
33336 |
1937 koperta lotnicza. | Fi.Ck9 |
| 30 PLN | |
33337 |
1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy. | Fi.Cp71A |
| 50 PLN | |
33338 |
1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp71B |
| 30 PLN | |
33339 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp73 |
| 50 PLN | |
33340 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
33341 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938. | Fi.Cp74 |
| 150 PLN | |
33342 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-). | Fi.Cp74B |
| 25 PLN | |
33343 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
33344 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN SOLD | |
33345 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
33346 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik. | Fi.Cp76 |
| 50 PLN | |
33347 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp76, 296 |
| 40 PLN | |
33348 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN | |
33349 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia. | Fi.Cp77 |
| 160 PLN SOLD | |
33350 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego z Wilna do Luksemburga. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
33351 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 8. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
33352 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 2. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN SOLD | |
33353 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim. | Fi.Cp78I |
| 30 PLN | |
33354 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 15 PLN | |
33355 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13, | Fi.Cp81 |
| 30 PLN | |
33356 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 11 (dawniej P) - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
33357 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 12 (dawniej R) - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp81 |
| 28 PLN SOLD | |
33358 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE; na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp81-82 |
| 350 PLN | |
33359 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938. | Fi.Cp83 |
| 50 PLN | |
33360 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
33361 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
33362 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
33363 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN SOLD | |
33364 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
33365 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
33366 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
33367 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |