The auction will start on 15.11.2024

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 12 (dawniej R) - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 33357

Auction 114
Current price: 28 PLN
Catalog: Fi.Cp81
Category: Postal stationery

Number of bids: 3 Bid history