The auction will end on 10.05.2021
The auction ends in:

Auction 102. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
1376

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
30 PLN
1377

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
25 PLN
1378

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
20 PLN
1379

1918 drugie wydanie lubelskie, list z Ostrowca nadany 16.1.19 do Wiednia, mieszana frankatura znaczka lubelskiego z austriackim znaczkiem dopłaty dla Bośni i Hercegowiny, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a
4 000 PLN
1380

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
Mi.22a 
20 PLN
1381

1918 drugie wydanie lubelskie, list wartościowy z Kielc 18.1.19 do Pińczowa, na odwrocie opłata za 1 kor. (najniższa za list wartościowy) opłacona mieszana frankaturą znaczka wydania lubelskiego i austriackiej poczty polowej, opłata zgodna z taryfą, front koperty ze śladami po wklejeniu na kartę albumową, strona ze znaczkami w dobrym stanie, rzadki walor, gwarancja Schmutz.

Fi.22a
5 000 PLN
1382

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja Korszeń.

Fi.22a B
30 PLN
1383

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.22a B4
Mi.22a
60 PLN
1384

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
1385

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja Korszeń.

Fi.22aNo
Mi.22aK
500 PLN
1386

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.22aNo
Mi.22aK
180 PLN
1387

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
1388

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow, Korszeń.

Fi.22b
Mi.22b
400 PLN
1389

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Korszeń.

Fi.22b
Mi.22b
220 PLN
1390

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Korszeń.

Fi.22b
Mi.22b
1 000 PLN
1391

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Korszeń.

Fi.22b
Mi.22b
450 PLN
1392

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja Korszeń.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
1393

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b B
800 PLN
1394

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22b No
Mi.22bK
900 PLN
1395

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z fioletowym nadrukiem odwróconym (Fi.1800.-), ładny stan, gwarancja Gryżewski.

Fi.22b No
1 100 PLN
1396

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, smuga na ząbkowaniu od farby drukarskiej, gwarancja Korszeń.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 600 PLN
1397

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK
1 000 PLN
1398

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym z brzegowym uszkodzeniem nadruku, fotoatest Korszeń.

Fi.22bNo
Mi.22bK
500 PLN
1399

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
340 PLN
1400

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
1401

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
1402

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

Fi.23a
Mi.23A
25 PLN
1403

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

Fi.23a
Mi.23A
35 PLN
1404

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja Korszeń.

Fi.23a
Mi.23a
3 400 PLN
1405

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja Korszeń.

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
1406

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
1407

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski.

Fi.23aNo
Mi.23AK
230 PLN
1408

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
1409

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z odwróconym (Fi.450.-) i uszkodzonym nadrukiem brzegowym "brak P i gwiazdki", poza naturalnym lekkim pęknięciem gumy w pięknym stanie, gwarancja Falkowski.

Fi.23a No B
Mi.23A 
300 PLN
1410

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
SOLD
1411

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
1412

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
1413

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z rzadkim ząbkowaniem 11,5, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.23b
Mi.23B 
80 PLN
1414

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
1415

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Korszeń.

Fi.24
Mi.24
80 PLN