1456 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 9 z błędem "HAI zamiast HAL", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.27aB6 Mi.26 |
| 120 PLN | |
1457 |
| 240 PLN | |
1458 |
| 180 PLN | |
1459 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, Fischer 600,- zł, gwarancja Mikulski. | Fi.27aNo Mi.26K |
| 250 PLN SOLD | |
1460 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak kropki po HAL", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein. | Fi.27aNo B5 Mi.24K |
| 200 PLN | |
1461 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z błędem "brak kropki po HAL" (Fi.900.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz. | Fi.27a No B5 Mi.26 |
| 540 PLN | |
1462 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, stan gabinetowy, gwarancja i opis. | Fi.27b Mi.26 |
| 880 PLN SOLD | |
1463 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 50 PLN | |
1464 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow. | Fi.28 Mi.27 |
| 160 PLN | |
1465 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 400 PLN | |
1466 |
| 100 PLN | |
1467 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z błędem na poz.20 "brak liter TA w POCZTA", ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 120 PLN | |
1468 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek. | Fi.28 B10 Mi.27 |
| 1 200 PLN | |
1469 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym (Fi.1950.-), ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz | Fi.28 No Mi.27 |
| 1 400 PLN | |
1470 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym (Fi.13500.-), dodatkowo nadruk odwrócony z podobnym do B11 błędem "uszkodzone T w POCZTA" za który katalog przewiduje 50% dopłaty (+6750.-), piękny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.28 Non Mi.27 |
| 12 000 PLN | |
1471 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 1 000 PLN | |
1472 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w pięknym stanie, katalog Fischer 7.800,- zł, gwarancja Schmutz. | Fi.28No Mi.27K |
| 4 500 PLN | |
1473 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.28No B11 Mi.27K |
| 600 PLN | |
1474 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
1475 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Jendroszek. | Fi.29 Mi.28 |
| 120 PLN | |
1476 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.29 B9 Mi.28 |
| 30 PLN | |
1477 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z rzadszym nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka. | Fi.29 No Mi.28 |
| 400 PLN | |
1478 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.29B10 Mi.28 |
| 65 PLN | |
1479 |
1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja. | Fi.29B12 Mi.28 |
| 80 PLN | |
1480 |
| 1 000 PLN | |
1481 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Petriuk. | Fi.29No Mi.28K |
| 400 PLN | |
1482 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie II formy przedrukowej bez nowej wartości, znaczek za 12 hal. z nadrukiem odwróconym - wartość ta nie była dopuszczona do obiegu. | |
| 100 PLN | |
1483 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, podlepki, gwarancja i oznaczenie. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 800 PLN | |
1484 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych ważny błąd tego wydania, bardzo ładny stan, sygnowany gwarancja, dodatkowa sygnatura SM i oznaczenie Mikstein, Ryblewski. | Fi.31 B Mi.30 |
| 4 000 PLN | |
1485 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.32I Mi.31 |
| 1 800 PLN | |
1486 |
| 200 PLN | |
1487 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 58 i znaczek za 25/80 hal. stemplowane na kopercie z Cieszyna, gwarancja pod znaczkami i oznaczenie. | Fi.32I, 38 Mi.31, 48 |
| 400 PLN | |
1488 |
| 300 PLN | |
1489 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 200 PLN | |
1490 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IIE z poz. 32, bardzo lekki choć rozległy ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, JORES, gwarancja i oznaczenie Ryblewski. | Fi.32I Mi.31 |
| 300 PLN | |
1491 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29 z charakterystycznym błędem w postaci przerwanej litery O w POLSKA w dolnej części, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
1492 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN | |
1493 |
| 600 PLN | |
1494 |
| 750 PLN | |
1495 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN | |