1616 |
| 3 000 PLN | |
1617 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z charakterystyczna usterką w postaci uszkodzonych liter P w tym P ze ściętym dołem w wyrazie POCZTA, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie pozycji Jendroszek, Mikulski. | Fi.44 Mi.42 |
| 4 950 PLN SOLD | |
1618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 4 "cienkie Z", bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, sygnatura, opis i kolorowy fotoatest Kronenberg. | Fi.44 B1 Mi.42 |
| 5 000 PLN | |
1619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 41 "otwarte O w POCZTA", ładny stan, dwie sygnatury, gwarancja i opis "uszkodzone PO" Schmutz. | Fi.44 B10 Mi.42 |
| 15 000 PLN | |
1620 |
| 60 PLN | |
1621 |
| 250 PLN | |
1622 |
| 280 PLN | |
1623 |
| 280 PLN | |
1624 |
| 240 PLN | |
1625 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 32, lekki slad po podlepce z boku, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein z oznaczeniem Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 120 PLN | |
1626 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1627 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1628 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
1629 |
| 90 PLN | |
1630 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 57, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Taipale. | Fi.45I Mi.43 |
| 100 PLN | |
1631 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 84 z charakterystycznym S zakończonym łezką, prawie niewidoczny ślad po podlepce, sygnowany, gwarancja Falkowski, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 250 PLN | |
1632 |
| 120 PLN | |
1633 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
1634 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszą formą z poz. 8-9, prawy znaczek z ciekawym błędem "obie litery A z podgiętą prawą nóżką - jak Ą", piękny stan zachowania, sygnowane PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.45I+45IB Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1635 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 100 "A jak Ą w POLSKA", to uszkodzenie narożnika formy I - niekatalogowany, ale pokazywany w eksponatach wystawowych - ważny błąd tego wydania, stan typowy dla znaczka z tej pozycji - rozmazany nadruk, miękki prawy dolny narożnik, lekkie pęknięcia na gumie, gwarancja z oznaczeniem Mikstein. | Fi.45I B Mi.43 |
| 1 500 PLN | |
1636 |
| 140 PLN | |
1637 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 45 "cienkie Z", pełna oryginalna pięknie zachowana guma bez podlepki ani jej śladu, gwarancja Mikstein, z opisem. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 550 PLN | |
1638 |
| 180 PLN | |
1639 |
| 130 PLN | |
1640 |
| 380 PLN | |
1641 |
| 100 PLN | |
1642 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB2 Mi.43 |
| 300 PLN | |
1643 |
| 500 PLN | |
1644 |
| 450 PLN | |
1645 |
| 100 PLN | |
1646 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
1647 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 12, bardzo dobry stan, fotoatest. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 200 PLN SOLD | |
1648 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.45II B4 Mi.43 |
| 2 500 PLN | |
1649 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formą IIB z poz. 6/7, prawy z błędem "uszkodzone CZT" (Fi. 12.900,-); tu dodatkowo w bardzo atrakcyjnej postaci - na wycinku ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym z Krakowa, nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, to może być jedyny znany egzemplarz z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Gryżewski. | Fi.45IIB4 + 45II Mi.43 |
| 15 000 PLN | |
1650 |
| 80 PLN | |
1651 |
| 40 PLN | |
1652 |
| 40 PLN | |
1653 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
1654 |
| 30 PLN | |
1655 |
| 40 PLN | |