1336 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, kasowana seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
1337 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 50 PLN | |
1338 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczki za 25 i 45 h. z odwróconymi nadrukami (Fi.660.-), gwarancja Ćwiertnia, podwójna Falkowski, Kwaśniewski. | Fi.18, 19 No |
| 600 PLN | |
1339 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 100 PLN | |
1340 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 400 PLN | |
1341 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z dolnego rzędu nadruków z niedobitym napisem POCZTA, dwie podlepki, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 120 PLN | |
1342 |
| 50 PLN | |
1343 |
| 100 PLN | |
1344 |
| 180 PLN SOLD | |
1345 |
| 90 PLN | |
1346 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 400 PLN | |
1347 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
1348 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 300 PLN | |
1349 |
| 1 000 PLN | |
1350 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
1351 |
| 1 500 PLN | |
1352 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
1353 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
1354 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka. | Fi.20a Mi.20A |
| 5 000 PLN SOLD | |
1355 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.20a Mi.20A |
| 120 PLN | |
1356 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
1357 |
| 250 PLN | |
1358 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20a B |
| 80 PLN | |
1359 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20b Mi.20 |
| 100 PLN | |
1360 |
| 35 PLN | |
1361 |
| 320 PLN | |
1362 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
1363 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1364 |
| 15 PLN | |
1365 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1366 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1367 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 120 PLN | |
1368 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Gryżewski. | Fi.21 Mi.21 |
| 70 PLN | |
1369 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kartka z Ostrowca nadany 12.1.19 do Kutna, mieszana frankatura znaczka lubelskiego z austriackim znaczkiem dopłaty dla Bośni i Hercegowiny na całostce austriackiej poczty polowej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 3 500 PLN | |
1370 |
| 20 PLN | |
1371 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 B |
| 30 PLN | |
1372 |
| 240 PLN | |
1373 |
| 200 PLN | |
1374 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1375 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |