Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
15484 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
15485 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Chełmna, stempel cenzury wojskowej nr 1512. | Fi.Cp92 |
| 100 PLN | |
15486 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza. | Fi.Cp92 |
| 80 PLN | |
15487 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Złaków Kościelnych, stempel cenzury wojskowej nr 2175, urwany narożnik kartki. | Fi.Cp92 |
| 80 PLN | |
15488 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Włoszczowej, stempel cenzury wojskowej nr 1788. | Fi.Cp92II |
| 100 PLN | |
15489 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Żychlina, stempel cenzury wojskowej nr 1114. | Fi.Cp92II |
| 100 PLN | |
15490 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1088. | Fi.Cp92II |
| 100 PLN | |
15491 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1061. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
15492 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona. | Fi.Cp92II |
| 10 PLN | |
15493 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Olsztyna, stempel cenzury wojskowej nr 1504. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
15494 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN | |
15495 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN | |
15496 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Piotrkowa Trybunalskiego, stempel cenzury wojskowej nr 1103. | Fi.Cp92II |
| 100 PLN | |
15497 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
15498 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1027. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN | |
15499 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Warszawy, kartka złamana w pionie. | Fi.Cp93s |
| 30 PLN | |
15500 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Rzeszowa, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp93s |
| 20 PLN | |
15501 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia. | Fi.Cp93u |
| 40 PLN | |
15502 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp93x |
| 40 PLN | |
15503 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka. | Fi.Cp93x |
| 30 PLN | |
15504 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
15505 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A t.1 |
| 40 PLN | |
15506 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym; dofrankowana i wysłana 30.3.46 z Sochaczewa do Łodzi, znaki opłaty unieważnione kasownikiem prowizorycznym. | Fi.Cp94A typ1 |
| 20 PLN | |
15507 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp94B |
| 40 PLN | |
15508 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 24.8.1946 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy. | Fi.Cp95AI typ1 |
| 15 PLN | |
15509 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
15510 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
15511 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.3 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
15512 |
1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 30 PLN | |
15513 |
1947 obóz zagłady w Oświęcimiu, kartka okolicznościowa z obiegu pocztowego z Olsztyna. | Fi.Cp97 |
| 40 PLN | |
15514 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, czyste. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
15515 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6. | Fi.Cp97-98 |
| 50 PLN | |
15516 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
15517 |
1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
15518 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
15519 |
1947 całostka z obiegu pocztowego z Kamiennej Góry. | Fi.Cp102I |
| 20 PLN | |
15520 |
1947 kartka z dodrukiem z okazji Kongresu PPS, stempel okolicznościowy kongresu. | Fi.Cp102II |
| 20 PLN | |
15521 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Andrychowa. | Fi.Cp97 |
| 30 PLN | |
15522 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Pruszcza Gdańskiego. | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |
15523 |
1948 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp98 |
| 40 PLN | |