Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15604 |
1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk - komplet 6 haseł propagandowych: Cp135 (sygn. II.53) i Cp136 (sygn. III.53); idealny stan zachowania. | Fi.Cp135-37 |
| 260 PLN | |
15605 |
| 50 PLN | |
15606 |
| 40 PLN | |
15607 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 80 PLN | |
15608 |
| 40 PLN | |
15609 |
| 50 PLN | |
15610 |
1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu z Krakowa. | Fi.Cp136 |
| 30 PLN | |
15611 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie, karta czysta. | Fi.Cp141 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
15612 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |
15613 |
| 40 PLN | |
15614 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
15615 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów. | Fi.Ck22-23 |
| 15 PLN | |
15616 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp145-49 |
| 90 PLN | |
15617 |
| 10 PLN | |
15618 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
15619 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
15620 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
15621 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.190.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 150 PLN | |
15622 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
15623 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart. | Fi.Cp155-60 |
| 70 PLN | |
15624 |
1959 III Zjazd PZPR. | Fi.Ck28 |
| 10 PLN | |
15625 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 10 PLN | |
15626 |
1959 Ratusz we Wrocławiu, rzadsza sygnatura (XII.59); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp164 |
| 60 PLN | |
15627 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |
15628 |
| 60 PLN | |
15629 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
15630 |
| 20 PLN | |
15631 |
| 25 PLN | |
15632 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
15633 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
15634 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
15635 |
| 70 PLN | |
15636 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp182 |
| 50 PLN | |
15637 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
15638 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-). | Fi.Cp188-204 |
| 200 PLN | |
15639 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart (Fi.892.-), w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania . | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 700 PLN | |
15640 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 40 PLN | |
15641 |
| 30 PLN | |
15642 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-). | Fi.Cp205 |
| 400 PLN | |
15643 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart. | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |