Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15564 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
15565 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
15566 |
| 30 PLN | |
15567 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16. | Fi.Cp119I |
| 40 PLN | |
15568 |
| 40 PLN | |
15569 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 30 PLN | |
15570 |
| 30 PLN | |
15571 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp120 |
| 288 PLN SPRZEDANY | |
15572 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Zygmunt Krasiński) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090). | Fi.Cp121 |
| 30 PLN | |
15573 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 15 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
15574 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
15575 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 9 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
15576 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
15577 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 10 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c. | Fi.Cp121II |
| 70 PLN | |
15578 |
| 50 PLN | |
15579 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartki w różnych odmianach papieru z obiegu pocztowego. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
15580 |
1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr na odbudowę Warszawy) i wysłana 26-1 1952 z Krynicy do Krakowa. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
15581 |
| 20 PLN | |
15582 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.12.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 30 PLN | |
15583 |
| 150 PLN | |
15584 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
15585 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
15586 |
| 15 PLN | |
15587 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
15588 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
15589 |
| 270 PLN | |
15590 |
| 35 PLN | |
15591 |
| 300 PLN | |
15592 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
15593 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
15594 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN | |
15595 |
| 40 PLN | |
15596 |
| 40 PLN | |
15597 |
1952 wycofana ze sprzedaży karta podwójna - budownictwo mieszkaniowe (Cp132), ponownie wprowadzona do obiegu po oklejeniu starego znaku opłaty znaczkiem obiegowym Fi.765 (pomnik Kopernika w Warszawie), sygnatura IX.52, układ haseł 19-18b; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
15598 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.30.-). | Fi.Cp134 |
| 15 PLN | |
15599 |
| 80 PLN | |
15600 |
1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 700 PLN | |
15601 |
1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck18a |
| 270 PLN | |
15602 |
| 20 PLN | |
15603 |
| 20 PLN | |