Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
15684 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
15685 |
| 50 PLN | |
15686 |
1978 Zapowiedź Międzynarodowego Roku Dziecka, karta z dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA POKÓJ DZIECIOM Warszawa, czerwiec 1979 r.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp715II |
| 100 PLN | |
15687 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
15688 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
15689 |
1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
15690 |
1980 30 lat Polskiego Związku Filatelistów, unikalna makulaturowa całostka z drukiem podwójnym w kolorze szarym i pomarańczowym na odwrocie prawidłowo wydrukowanej kartki. Gwarancja i opis Mk J.Berbeka PZF. | Fi.Cp755Is |
| 1 400 PLN | |
15691 |
1980 450.rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, karty o nieopisanej w katalogu Fischer sygnaturze "II.83" (nie wprowadzone do obiegu?) z prywatnym dodrukiem - "INTERNACIA ESPERANTA ŜAKTURNIRO de JUNULOJ MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH ESPERANTYSTÓW BYDGOSZCZ POLLANDO 31.01-5.02 1984 R."; doskonały stan zachowania; temat - ESPERANTO, SZACHY. | Fi.Cp824 |
| 500 PLN | |
15692 |
1981 koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta. | Fi.Ck67 |
| 10 PLN | |
15693 |
1981 karta z prywatnym dodrukiem - "Zebranie polarników z okazji 50-lecia spotkania Zeppelin-Małygin Wągrowiec 14.VI.1981 rok" ostemplowana okolicznościowo efektownym stemplem. | Fi.Cp764 |
| 25 PLN | |
15694 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
15695 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 4, na odwrocie ślady 5 podlepek. | Fi.Cp762B |
| 35 PLN | |
15696 |
1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek. | Fi.Cp762B |
| 35 PLN | |
15697 |
1983 koperta z prywatnym dodrukiem - "40 Rocznica Akcji pod Arsenałem", ostemplowana okolicznościowo 26.III w Warszawie; temat-HARCERSTWO. | Fi.Ck69 |
| 30 PLN | |
15698 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
15699 |
1983 znaczne przesunięcie barw na znaku opłaty sprawiające wrażenie podwójnego druku (niedokładnie skatalogowane jako druk zdwojony znaku opłaty i ilustracji!? - Fi.800.-) - koperta Druga wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, czysta, dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Ck74 B3 |
| 500 PLN | |
15700 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z Okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 20 PLN | |
15701 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, kartka wydrukowana z błędem - zamieniona kolejność godeł - Polska i Watykan (powinno być Watykan i Polska); ostemplowana okolicznościowo 17.VI; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp830a |
| 120 PLN | |
15702 |
1983 wizyta Jana Pawła II w Polsce, całostka w dwóch odmianach z odmienną kolejnością godła Polski i Watykanu. | Fi.Cp830a, b |
| 160 PLN | |
15703 |
1983 karta z prywatnym dodrukiem - "Wielkopolscy łącznościowcy organizatorami pierwszych placówek pocztowo-telekomunikacyjnych na Ziemiach Odzyskanych". | Fi.Cp857 |
| 15 PLN | |
15704 |
1984 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84" we Wrocławiu, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.880K |
| 100 PLN | |
15705 |
| 65 PLN | |
15706 |
| 50 PLN | |
15707 |
1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert. | Fi.Ck83-111ex. |
| 240 PLN | |
15708 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
15709 |
1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp928K |
| 80 PLN | |
15710 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
15711 |
1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe. | Fi.Cp959 |
| 130 PLN | |
15712 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |
15713 |
1988 100 rocznica urodzin Marii Grzegorzewskiej, sygnatura (XII 1988), bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp981 |
| 30 PLN | |
15714 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 40 PLN | |
15715 |
1990 całostki, rocznik: 2 koperty i 2 karty. | Fi.Ck87-8, Cp1012-13 |
| 15 PLN | |
15716 |
1991 całostki, rocznik: 2 koperty i 7 kart. | Fi.Ck89-90, Cp1014-20 |
| 30 PLN | |
15717 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
15718 |
1993 całostki, rocznik: 5 koperty i 30 kart (Fi.108.-). | Fi.Ck.91-5, Cp1032-61 |
| 100 PLN | |
15719 |
1994 całostki, rocznik: 2 koperty i 22 karty (Fi.73.-). | Fi.Ck98-9, Cp1062-83 |
| 70 PLN | |
15720 |
1996 całostki, rocznik: 2 koperty i 32 karty (Fi.95,50). | Fi.Ck100-1, Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
15721 |
1999-2001 zestaw kartek pocztowych beznominałowych wydanych na podstawie umowy z Urzędem Pocztowym w Zielonej Górze, 4 normalne kartki i po jednej odmianie, w tym 3 bez druku wszystkich kolorach. | |
| 30 PLN | |
15723 |
2012 Euro 2012 w Polsce,rzadka całostka wycofana z obiegu. | |
| 35 PLN | |
15724 |
2014 koleje wąskotorowe w Polsce, seria całostek. | |
| 25 PLN | |