Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45967

Fi.Cp182
80 PLN
45968

Fi.Cp183
50 PLN
45969

Fi.Cp183
50 PLN
45970

Fi.Cp184
50 PLN
45971

Fi.Cp184
50 PLN
45972

Fi.Cp184
50 PLN
45973

Fi.Cp184
50 PLN
45974

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.60, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp184a
50 PLN
45975

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 48.

Fi.Cp184c
10 PLN
45976

Fi.Cp185
50 PLN
45977

Fi.Cp185
50 PLN
45978

Fi.Cp185a
10 PLN
45979

Fi.Cp188-204
250 PLN
45980

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
45981

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW", sygnatura XI 59, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp191I
400 PLN
45982

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
45983

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą I.62.

Fi.Ck33
40 PLN
45984

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62.

Fi.Ck33
40 PLN
45985

Fi.Ck34-35
30 PLN
45986

Fi.Cp205
440 PLN
45987

Fi.Cp205bs
20 PLN
45988

Fi.Cp205ds
20 PLN
45989

1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja.

Fi.Cp208MK
100 PLN
45990

1962 karta z prywatnym dodrukiem - "I Ogólnopolski Zjazd Klubu Filatelistów Olimpijczyków" skasowana pamiątkowo 18.3 w Warszawie.

Fi.Cp209a
80 PLN
45991

Fi.Cp210
250 PLN
45992

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
45993

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
45994

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu.

Fi.Cp210b
30 PLN
45995

Fi.Cp210b
30 PLN
45996

Fi.Cp210c
30 PLN
45997

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu.

Fi.Cp210c
30 PLN
45998

Fi.Cp224-42
280 PLN
45999

1963 800-lecie Miechowa, całostka z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.Cp225
15 PLN
46000

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63.

Fi.Cp233
50 PLN
46001

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64.

Fi.Cp233
50 PLN
46002

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą IX.64.

Fi.Cp233
50 PLN
46003

Fi.Cp233
50 PLN
46004

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.72.

Fi.Cp233
50 PLN
46005

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.71.

Fi.Cp233
50 PLN
46006

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.71.

Fi.Cp233
50 PLN