Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45887

1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym C.

Fi.Ck13II
40 PLN
45888

1952 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14xa
18 PLN
45889

Fi.Ck14ya
35 PLN
45890

1952 koperta z hasłem propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14ya
18 PLN
45891

1952 koperta z hasłem propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14ya
18 PLN
45892

1952 koperta z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14ya
18 PLN
45893

1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, całostka część A z opłaconą odpowiedzią i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp132A
80 PLN
45894

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie.

Fi.Cp134
30 PLN
45895

Fi.Ck16I
500 PLN
45896

Fi.Ck16a
30 PLN
45897

Fi.Ck16a
30 PLN
45898

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
45899

Fi.Ck16a
30 PLN
45900

Fi.Ck16a
30 PLN
45901

Fi.Ck17
60 PLN
45902

1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952.

Fi.Ck17a
20 PLN
45903

Fi.Ck18a
300 PLN
45904

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
45905

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
45906

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
45907

Fi.Ck18a
60 PLN
45908

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
45909

1953 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18a
50 PLN
45910

Fi.Cp135
10 PLN
45911

1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem.

Fi.Cp137
40 PLN
45912

1953 450. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika.

Fi.Cp137II
70 PLN
45913

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 6, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14IIIxa
40 PLN
45914

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iax
18 PLN
45915

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Ixa
30 PLN
45916

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
45917

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
27 PLN
45918

Fi.Ck14Iya
30 PLN
45919

Fi.Ck14Iya
30 PLN
45920

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
45921

Fi.Ck14Iya
30 PLN
45922

1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954 na różnych papierach.

Fi.Ck17a
40 PLN
45923

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 19a (Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Łączności w Warszawie) na części karty na odpowiedź z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.5.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
40 PLN
45924

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
45925

Fi.Cp136 MK
1 200 PLN
45926

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą VI.56.

Fi.Cp138
30 PLN