Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45927

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
20 PLN
45928

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
40 PLN
45929

1956 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem i stemplem okolicznościowym wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

Fi.Cp144
25 PLN
45930

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku.

Fi.Cp144
25 PLN
45931

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
45932

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
45933

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
45934

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
45935

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VII-1957, czysta.

Fi.Ck21
50 PLN
45936

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck21
40 PLN
45937

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów.

Fi.Ck22-23
15 PLN
SPRZEDANY
45938

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
45939

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
45940

1958 koperta Tytus Chałbiński wysłana 28.5.60 z miejscowości Łubnice do Cieplic Śląskich, dobry stan zachowania.

Fi.CK25
40 PLN
45941

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
45942

1958 400-lecie Poczty Polskiej, całostka z zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Ck27MK
400 PLN
45943

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
45944

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
45945

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
45946

1959 III Zjazd PZPR.

Fi.Ck28
10 PLN
SPRZEDANY
45947

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
45948

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
45949

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
45950

1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO.

Fi.Cp172
20 PLN
45951

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
45952

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
45953

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
45954

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
45955

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp179
50 PLN
45956

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp179
50 PLN
SPRZEDANY
45957

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp179
50 PLN
45958

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
45959

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42.

Fi.Cp179b
10 PLN
45960

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 36.

Fi.Cp179b
10 PLN
SPRZEDANY
45961

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44.

Fi.Cp179b hp 29-44
100 PLN
45962

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp180
50 PLN
45963

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

Fi.Cp180
56 PLN
SPRZEDANY
45964

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp180
50 PLN
45965

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp180
50 PLN
SPRZEDANY
45966

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp182
56 PLN
SPRZEDANY