Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45767

1945 Belweder, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.Cp95AIIxa
40 PLN
45768

1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie poziomym, numer zezwolenia petitem.

Fi.Cp95AIIy
60 PLN
45769

1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.Cp95BIIx
120 PLN
45770

1945 Belweder, całostka na kartonie y z sygnaturą w układzie pionowym, numer zezwolenia petitem.

Fi.Cp95BIIy
150 PLN
SPRZEDANY
45771

1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łaska, stempel cenzury wojskowej nr 1914, gwarancja Pelczar.

Fi.NCp91Ł
200 PLN
45772

1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 396, gwarancja Pelczar.

Fi.NCp91Ł
200 PLN
45773

1945 formularz kartkowy, okolicznościowy "PIERWSZA POCZTA POLSKA W SZCZECINIE 5.5.1945" wydany nakładem Koła Pocztowego P.Z.Z. w Poznaniu.


30 PLN
45774

1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
40 PLN
45775

1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
40 PLN
45776

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." i hasłem propagandowym 11, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
45777

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 12.8.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp97, 431B
40 PLN
45778

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97-8
80 PLN
45779

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.120.-).

Fi.Cp97-98
70 PLN
45780

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, czyste.

Fi.Cp97-98
80 PLN
45781

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 24.4.1948 ze Sztumu do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
50 PLN
45782

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w słabszym stanie.

Fi.Cp101
40 PLN
45783

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w słabszym stanie.

Fi.Cp101
40 PLN
45784

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego.

Fi.Cp101a
30 PLN
45785

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana.

Fi.Cp101a
50 PLN
45786

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego.

Fi.Cp101a
80 PLN
45787

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana stemplowana.

Fi.Cp101c
50 PLN
45788

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
45789

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
20 PLN
45790

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku.

Fi.Cp102I
40 PLN
45791

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu (Fi.70.-); na odwrocie niewielkie ślady podlepek.

Fi.Cp102II
50 PLN
45792

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
90 PLN
45793

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi.

Fi.Cc10a
70 PLN
45794

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty.

Fi.Cc11a
40 PLN
45795

1948 WYCINEK Z CAŁOSTKI UŻYTY JAKO ZNACZEK OPŁATY, karta pocztowa za 6 zł z doklejonym znakiem opłaty za 6 zł - wyciętym z całostki - przesłana miejscowo 11.3.49 w Warszawie, nieznacznie przefrankowana 12 zamiast 10 zł; dodatkowo odciśnięty stempel propagandowy "PRZYJAŹŃ POLSKO-CZECHOSŁOWACKA"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Myślicki 49 010).

Fi.Cp103
200 PLN
45796

1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47.

Fi.Cp104
45 PLN
45797

1948 całostka ilustrowana ze znakiem opłaty z zamkiem w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego, dodatkowo rzadki stempel Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy Kraków.

Fi.Cp105
350 PLN
45798

1948 zamek w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego ilustrowana całostka, stan średni.

Fi.Cp105
120 PLN
45799

1948 całostka ilustrowana z zabytkami architektury z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fi.Cp105
200 PLN
45800

1948 wydanie ilustrowane, kartka z ilustracja nr 16 - Władysław Reymont.

Fi.Cp106
30 PLN
45801

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
45 PLN
45802

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
45 PLN
45803

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
45 PLN
45804

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
45 PLN
45805

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
45 PLN
45806

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp106
50 PLN