Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45687

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu krajowego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp80 WZÓR
1 200 PLN
45688

1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
15 PLN
45689

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą X-1938 z hasłem propagandowym 12 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp81
10 PLN
45690

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu krajowego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp81 WZÓR
1 200 PLN
45691

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM; dobry stan zachowania.

Fi.Cp82
80 PLN
45692

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938.

Fi.Cp83
50 PLN
45693

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, kartka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
30 PLN
45694

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp83 WZÓR
1 200 PLN
45695

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp84 WZÓR
1 200 PLN
45696

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia).

Fi.Cp85
120 PLN
SPRZEDANY
45697

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
60 PLN
45698

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
45699

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
45700

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
45701

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
SPRZEDANY
45702

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
50 PLN
45703

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
50 PLN
45704

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45705

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp86
60 PLN
45706

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger.

Fi.Cp86
60 PLN
SPRZEDANY
45707

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 49 - Renesans (wnętrze budownictwa kościelnego): Kraków Pomnik biskupa Padniewskiego w kaplicy Potockich na Wawelu dłuta Jana Michałowicza z Urzędowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
45708

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
45709

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
45710

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

Fi.Cp86
60 PLN
45711

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
60 PLN
45712

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp86
60 PLN
45713

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
45714

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp86
60 PLN
45715

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
45716

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
60 PLN
45717

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
60 PLN
45718

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
60 PLN
45719

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp86
60 PLN
45720

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
45721

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

Fi.Cp86
60 PLN
45722

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp86
60 PLN
45723

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
45724

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
60 PLN
45725

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 z obiegu pocztowego z Mrozów.

Fi.Cp86
70 PLN
45726

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp86 WZÓR
1 200 PLN