Aukcja zakończy się 08.07.2024
Do końca aukcji pozostało:

Aukcja 115. Całostki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45727

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz.

Fi.Cp87
160 PLN
SPRZEDANY
45728

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - August Cieszkowski.

Fi.Cp87
200 PLN
45729

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 56.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45730

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 55.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45731

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45732

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45733

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45734

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45735

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp87
200 PLN
SPRZEDANY
45736

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp87
200 PLN
45737

1939 list z Łodzi 20.VII. do Niemiec.

Fi.Ck10
10 PLN
45738

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 3 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR / SKASOWANO", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp88 WZÓR
1 200 PLN
45739

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka okazowa (reklamowa) z ilustracją 28 ze stemplem "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp88 WZÓR
1 200 PLN
45740

1941 całostka z sygnaturą I.44.

Fi.Cp9III
40 PLN
45741

1944 całostka z podobizna A. Hitlera.

Fi.Cp10
10 PLN
SPRZEDANY
45742

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp89
100 PLN
45743

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 58 z miejscowego obiegu pocztowego z Siedlec nadana 7.09.44, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89
900 PLN
45744

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 54 z obiegu pocztowego z Lublina, gwarancja Schmutz.

Fi.Cp89
800 PLN
SPRZEDANY
45745

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Lublina.

Fi.Cp89
800 PLN
45746

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 11 z obiegu pocztowego z Lublina nadana 24.09.44 do Chełma Lubelskiego, znaczki serii Goznak doklejone "dla ozdoby" ponad taryfę pocztową, gwarancja Pelczar..

Fi.Cp89, 342, 343
800 PLN
45747

1944 wydanie lubelskie, całostka z podobizną Marii Skłodowskiej Curie na filatelistycznej całości wysłanej miejscowo z urzędu pocztowego Poznań 2 dworzec nadana 29.06.48, prawidłowa opłata za ekspres plus polecenie, kartka nie wypisana.

Fi.Cp89, 459, 460
360 PLN
45748

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr.59 - Klasycyzm: Bejsce - Dwór z końca XVIII wieku; litery nadruku cienkie, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp89I
200 PLN
45749

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; litery nadruku cienkie, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp89I
180 PLN
SPRZEDANY
45750

1944 wydanie lubelskie, kartki z ilustracją nr 48 z nadrukami typ I i typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89I, II
250 PLN
SPRZEDANY
45751

1944 wydanie lubelskie, zestaw trzech kartek z ilustracją nr 34 - Jan Matejko; dwie na całostce Cp86 z nadrukami typ I i typ II, oraz na całostce Cp87, wszystkie gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89I, II, 90
1 800 PLN
45752

1945 przedwojenna koperta Ck9 z czarnym nadrukiem zasłaniającym znak opłaty używane do celów służbowych, rzadkie, gwarancja.

Fi.CfkU1
250 PLN
45753

1945 koperta GG Ck2 z czarnym nadrukiem zasłaniającym znak opłaty używane do celów służbowych, tutaj użyte przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów jako służbowy list polecony, rzadki stempel i erka ministerstwa, koperty użyte pocztowo są bardzo rzadkie, gwarancja Weźranowski.

Fi.CfkU2b
750 PLN
45754

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por. Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
160 PLN
45755

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton piaskowy.

Fi.Cp91II
130 PLN
45756

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton kremowoszary.

Fi.Cp91IIy
105 PLN
SPRZEDANY
45757

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp92
80 PLN
45758

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 2 - "WRACAMY NAD POLSKIE MORZE", karta wysłana 12.VII z Poznania do Grodziska Mazowieckiego, znak opłaty skasowany datownikiem POZNAŃ 2 z wyróżnikiem "cc"; stempelek cenzury wojskowej nr.1616; bardzo dobry stan zachowania (karta w rzeczywistości prezentuje się znacznie lepiej niż na skanie, chodzi o przebarwienia).

Fi.Cp92II
150 PLN
45759

1945 całostka z hasłem propagandowym 7a z obiegu pocztowego z Wielunia, stempel cenzury wojskowej nr 1719.

Fi.Cp92II
140 PLN
45760

1945 całostka na kartonie seledynowym.

Fi.Cp93
65 PLN
45761

1945 całostka na kartonie szarobiały.

Fi.Cp93
65 PLN
SPRZEDANY
45762

1945 całostka na kartonie kremowym ze stemplem okolicznościowym z Grunwaldu.

Fi.Cp93
60 PLN
45763

1945 pomnik Jagiełły w Krakowie, całostka.

Fi.Cp93
50 PLN
SPRZEDANY
45764

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
120 PLN
SPRZEDANY
45765

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem.

Fi.Cp95AI
30 PLN
45766

1945 Belweder 1,50 zł, karta z prywatną ilustracją Święto Sportu Śląskiego, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, skasowana 18.VI w Katowicach stemplem okolicznościowym "ŚWIĘTO SPORTU ŚLĄSKIEGO CZERWIEC 1946 SPORT TO ZDROWIE" (Myślicki 46 044); rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp95AI
200 PLN