Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
46047

1970 XXV-lecie Światowej Federacji Kobiet, całostka z przesuniętym drukiem barwy czarnej i szarej sprawiającej wrażenie podwójnego druku twarzy na znaku opłaty.

Fi.Cp461
40 PLN
46048

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
46049

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
46050

Fi.Ck53I
20 PLN
46051

Fi.Ck54
120 PLN
46052

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 00873; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
180 PLN
46053

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02303; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck54
70 PLN
46054

1972 Wydanie Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie, dla ofiarodawców krajowych wydano kopertę bez znaku opłaty z napisami wyłącznie w języku polskim, w miejscu znaku opłaty sylwetka Zamku i dwuwierszowy napis "OPŁATA POCZTOWA/ ZRYCZAŁTOWANA", koperta przesłana 31.5.73 do Gdańska, okolicznościowy datownik urzędu Warszawa 40 "ODBUDOWA ZAMKU KRÓLEWSKIEGO W WARSZAWIE"; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cfk1
250 PLN
46055

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
46056

1972 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, koperta bez druku barwy ciemnooliwkowej, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.Ck55B2
600 PLN
46057

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z przesuniętym drukiem w dół - cześć druku z awersu koperty widoczna na froncie koperty.

Fi.Ck56MK
80 PLN
46058

Fi.Cp527
20 PLN
46059

1972 95-lecie urodzin F.Dzierżyńskiego, karta z delikatną odbitką szarego prostokąta wielkości tła znaku opłaty, u dołu po lewej stronie na napisie okolicznościowym (w rzeczywistości o wiele wyraźniejsza), karton prążkowany pionowo; dla porównania karta zwykła; gwarancja.

Fi.Cp531
120 PLN
46060

1972 Mikołaj Kopernik, całostka z sygnaturą I.74.

Fi.Cp547
40 PLN
46061

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
46062

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą XII. 74.

Fi.Ck59
50 PLN
46063

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Ck59B2
600 PLN
46064

1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest Wysocki.

Fi.Ck59B2
450 PLN
46065

1973 ŚWF "Polska 73", Mk makulaturowa koperta lotnicza bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck59B2
550 PLN
46066

1973 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Warszawa - Moskwa 73/ 23-30 XI 1973 r.", na odwrocie okolicznościowy tekst.

Fi.Cp578
20 PLN
46067

1973 karta z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA WARSZAWA-MOSKWA 73 23-30 XI 1973 r.".

Fi.Cp578
30 PLN
46068

1973 Rok Nauki Polskiej - Kazimierz Gzowski, karta z usterką "białe kółeczko pod wyrazem KANADZIE" - tzw."świnka".

Fi.Cp589
80 PLN
46069

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
46070

Fi.Cp599, 599I
35 PLN
46071

Fi.Cp599I
40 PLN
46072

1974 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex IV" w Katowicach, skasowany okolicznościowo 19.V w Zabrzu (Fi.120.-).

Fi.Cp602K
80 PLN
46073

1974 SUCHE TŁOCZENIE prywatnego dodruku i jego sygnatury na karcie VIII. Wystawa Filatelistyczna "Warszawa XXX", dla porównania karta z wydrukowanym dodrukiem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA 30.I. - 12.II.1975 r."; rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp613
500 PLN
46074

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
46075

Fi.Cp629I
30 PLN
46076

Fi.Cp629I
40 PLN
46077

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, całostka z dodatkowym 5-wierszowym napisem.

Fi.Cp635II
55 PLN
46078

Fi.Cp635II
40 PLN
46079

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
46080

Fi.Cp650I
20 PLN
46081

Fi.Cp650I
30 PLN
46082

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp650I
30 PLN
46083

Fi.Cp650I
40 PLN
46084

Fi.Cp650I
25 PLN
46085

1977 koperta o sygnaturze (XII 76 1.000.000) z prywatnym dodrukiem - "10 lat STADNINY KONI Janów Podlaski", czysta.

Fi.Ck62
20 PLN
46086

1977 koperta o sygnaturze (II kw. 1979 1.800.000) z prywatnym dodrukiem - "60 lat Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji", skasowana stemplem okolicznościowym 11.12.1979 w Warszawie.

Fi.Ck62
30 PLN