Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
46007

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą X.70.

Fi.Cp233
50 PLN
46008

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.70.

Fi.Cp233
50 PLN
46009

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.70.

Fi.Cp233
50 PLN
46010

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.70.

Fi.Cp233
50 PLN
46011

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XI.69.

Fi.Cp233
50 PLN
46012

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.69.

Fi.Cp233
50 PLN
46013

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.69.

Fi.Cp233
50 PLN
46014

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą I.69.

Fi.Cp233
50 PLN
46015

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VII.68.

Fi.Cp233
50 PLN
46016

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.68.

Fi.Cp233
50 PLN
46017

1963 statek skandynawski, całostka bez hasła propagandowego i drukiem firmowym na odwrocie, całostki z sygnaturą XII.63 z kompletem ośmiu haseł propagandowych i całostki z sygnaturą VI.64 z kompletem czterech haseł propagandowych.

Fi.Cp233, 233I, 233II
60 PLN
46018

1963 35-lecie PLL "LOT", karta (na górze) z brakiem barwy ciemnozielonej widocznym na znaku opłaty, dla porównania dołączono kartę wydrukowaną poprawnie (na dole); czysta w dobrym stanie zachowania; gwarancja z opisem.

Fi.Cp238
800 PLN
46019

1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 22 kart w tym Cp251I (Fi.251.-).

Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b
150 PLN
46020

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
46021

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart (Fi.21.-).

Fi.Cp244-46
20 PLN
46022

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart (Fi.66.-).

Fi.Cp248-55
40 PLN
46023

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z sygnaturą I.1967.

Fi.Ck41
60 PLN
46024

1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.278.-).

Fi.Ck41-2, Cp263-93
140 PLN
46025

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, koperta lotnicza z niespasowanym drukiem barw widoczny na znaku opłaty.

Fi.Ck41B6
120 PLN
46026

1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-).

Fi.Cp264-71
50 PLN
46027

Fi.Cp283-91
50 PLN
46028

1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.94,50).

Fi.Cp294-314
50 PLN
46029

1967 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, dofrankowana koperta z pieczątką Polskiego Związku Motorowego w Jakuszycach wysłana 8.6.69 jako polecona ze Szklarskiej Poręby do Warszawy, datownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania. UWAGA nie mylić z całostką z dodrukiem adresu PZMot w Warszawie!

Fi.Ck46
40 PLN
46030

1967 Jacht na jeziorach mazurskich, karta o sygnaturze I.-72, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp316
50 PLN
46031

1968 karty pocztowe czyste, rocznik - 42 sztuki + dodatkowo 395I (Fi.171.-).

Fi.Cp365-402
75 PLN
46032

Fi.Cp380MK
500 PLN
46033

Fi.Cp393MK
120 PLN
46034

1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot", sygnatura (I.69).

Fi.Ck47
10 PLN
46035

1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.114.-).

Fi.Ck47-8, Cp403-26
65 PLN
46036

1969 I. Olimpiada Gołębi Pocztowych w Katowicach, barwa czarna (część upierzenia gołębia, napisy i rysunki) przesunięta w górę, sprawiająca wrażenie podwójnego druku; karta czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.Cp404 MK
200 PLN
46037

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
50 PLN
46038

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.72.

Fi.Ck51
50 PLN
46039

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.71.

Fi.Ck51
50 PLN
46040

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.71.

Fi.Ck51
50 PLN
46041

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą X.70.

Fi.Ck51
50 PLN
46042

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VII.71.

Fi.Ck51
50 PLN
46043

Fi.Ck51
20 PLN
46044

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
46045

1970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp437I
20 PLN
46046

Fi.Cp460
20 PLN