Aukcja zakończy się 08.07.2024

Aukcja 115. Całostki

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
45847

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
45848

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
45849

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp117
60 PLN
45850

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117d
40 PLN
45851

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp118
750 PLN
45852

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
45853

Fi.Cp119
25 PLN
45854

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
45855

Fi.Cp119
40 PLN
45856

Fi.Cp119Ib
45 PLN
45857

Fi.Cp119Ib
45 PLN
45858

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
45859

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
45860

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 7.

Fi.Cp120
500 PLN
45861

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
40 PLN
45862

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 z obiegu pocztowego Kalwarja Zebrzydowska

Fi.Cp120
70 PLN
45863

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 9, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
50 PLN
45864

Fi.Cp121
40 PLN
45865

Fi.Cp121
30 PLN
45866

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z silnie przesuniętym nadrukiem typ 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
100 PLN
45867

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracja 8 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp121
30 PLN
45868

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 16.

Fi.Cp121I Nd.15
250 PLN
45869

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 21.

Fi.Cp121I Nd.15
250 PLN
45870

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 1 - Wojciech Bogusławski.

Fi.Cp121II il. 1
600 PLN
45871

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16d i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 2 - Józef Chełmoński.

Fi.Cp121II il. 2
600 PLN
45872

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
38 PLN
45873

1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck11
150 PLN
45874

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 32, czysta, doskonały stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp109I
400 PLN
45875

1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, całostka 109I z fioletowym nadrukiem typu 31, czysta, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp109I
400 PLN
45876

1950 gołąbek pokoju, całostka.

Fi.Cp123
30 PLN
45877

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
45878

450 PLN
45879

Fi.Cp125-30
220 PLN
45880

Fi.Cp126
20 PLN
45881

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
20 PLN
45882

Fi.Ck13
150 PLN
45883

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą IV-52 i hasłem propagandowym G.

Fi.Ck13
30 PLN
45884

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck13
18 PLN
45885

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck13
20 PLN
45886

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck13
25 PLN